• دوشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-8790-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

افزایش اقبال همدانی‌ها به خرید لوازم‌التحریر ایرانی- اسلامی

رئیس اتحادیه لوازم‌التحریر همدان گفت: خوشبختانه امسال اقبال شهروندان همدانی به خرید لوازم‌التحریر ایرانی- اسلامی افزایش یافته که این خود نمونه‌ای از تبلور اقتصاد مقاومتی در جامعه است.

عباس ستاره در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه قدرت خرید مردم در بازار لوازم‌التحریر پایین است، افزود: مردم بیشتر در پی خرید جنس ارزان‌تر هستند و مرغوبیت را در اولویت دوم قرار می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه 100 درصد دفاتر موجود در بازار ایرانی هستند، یادآور شد: این کالا تولید ایران بوده اما مواد اولیه آن از خارج تأمین می‌شود.

ستاره خاطرنشان کرد: کلیه لوازم‌التحریر تولید داخلی مرغوب بوده و مردم نیز بیشتر تمایل به خرید این نوع محصولات دارند.

وی با اشاره به اینکه بازار لوازم‌التحریر از 15 شهریورماه داغ خواهد شد، تصریح کرد: 250 عضو در این اتحادیه وجود دارد که 150 مورد از این اعضا صرفا در رسته لوازم‌التحریر و کتاب‌فروشی فعالیت می‌کنند.

ستاره از عرضه لوازم‌التحریر به دست دستفروشان ابرازنارضایتی کرد و گفت: این افراد اجناس چینی و نامرغوب را در قیمت بسیار پایین عرضه می‌کنند که تأثیر نامطلوبی در صنف لوازم‌التحریرفروشی‌ها دارد.

وی در پایان درباره قاچاق کالا گفت: در سال‌های گذشته اجناس قاچاق در بازار دیده می‌شد اما در سالجاری با توجه به بازرسی‌های انجام شده قاچاق کالا به کمترین حد ممکن رسیده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: