• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-9290-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان تأکید کرد

در ماه‌های محرم و صفر برای روحانیون تولید محتوا شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان تأکید کرد: از ظرفیت ماه‌های محرم و صفر در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استفاده حداکثری کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدابراهیم الهی‌تبار سه‌شنبه 14 شهریور در کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان همدان، تصریح کرد: سازمان تبلیغات و سایر دستگاه‌های وظیفه‌مند، در ماه‌های محرم و صفر برای روحانیون تولید محتوا کرده و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی گام بردارند.

وی با تأکید بر اینکه روحانیون در زمینه بدعت‌های ایجاد شده در جامعه وارد شده و آنها را برای عموم مردم تبیین کنند، بیان کرد: در سال‌های اخیر در حوزه آسیب‌های اجتماعی استان فعالیت‌های خوبی انجام داده است و باید به گوش مردم برسد تا نتیجه همراهی و همکاری خود را در این حوزه ببینند و نگاه مثبتی پیدا کرده و برای همکاری بیشتر برای حل آسیب‌های اجتماعی استقبال کنند.

معاون سیاسی استاندار همدان در ادامه درباره قانون مجازات به جای حبس نیز گفت: مشکلاتی در این زمینه ایجاد خواهد شد اما به طور قطع زیان آن کمتر از آسیب‌های اجتماعی ایجاد شده پس از حضور در زندان است.

وی خاطرنشان کرد: باید قضات، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان درباره چگونگی اجرای این قانون توجیه شوند و به این اشخاص به عنوان زندانی نگاه نکنند چرا که این افراد نخستین‌بار است که پایشان به زندان باز می‌شود و فقط محکوم هستند بنابراین باید سازمان زندان‌ها این اشخاص را شناسایی کرده و به دستگاه‌های اجرایی اعلام کند.

الهی‌تبار در بخش دیگری از سخنانش بر شناساندن شخصیت آیت‌الله مدنی، شهید محراب تأکید کرد و گفت: مراسم ویژه کنگره آیت‌الله نجفی باید به صورت ویژه دنبال شود، کنگره ویژه‌ای هم باید برای بزرگداشت آیت‌الله تعلقی در استان برگزار و شخصیت وی برای مردم به خوبی تبیین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: