• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

شهرداری‌چی‌ها در عوارضی همدان

دیدار تیم‌های شهرداری همدان و شهرداری فومن در چارچوب هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور از گروه سه بدون تردید یکی از زیباترین بازی‌های امروز خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، هر دو تیم از عصر امروز در ورزشگاه شهدای قدس همدان در شرایطی باهم رقابت می‌کنند که سال قبل بر خلاف عدم صعود، نتایج خوبی کسب کردند.

تیم فوتبال شهرداری همدان امسال کمترین تغییر را داشته و افزوده شدن چند مهره غیربومی، توان این تیم را تقویت ساخته است هر چند سه بازیکن کلیدی شهرداری با رفتن به تیم‌های دسته برتری و اولی، شرایط را برای نماینده همدان متفاوت کردند.

امسال محمدمهدی عسگری، میثم زمانی و رسول رضایی که سال قبل جزء بهترین‌های این تیم در لیگ 2 بودند، در ترکیب این تیم قرار ندارند و هادی گل‌محمدی سرمربی شهرداری همدان امیدوار است که نفرات جدید جذب شده، جبران نفرات از دست رفته را داشته باشد.

از کادر فنی نیز اکبر افشار در ترکیب جدید قرار گرفت و هادی گل‌محمدی نیز همچنان سرمربی شهرداری‌چی‌ها به شمار می‌رود.

بازگشت رضا کوهی هافبک توانمند فصل قبل با اضافه شدن آرمین طلایی‌منش و رضا حاتمی 2 بازیکن فصل قبل پاس همدان به این تیم نیز بر قوای دفاعی و میانی آنها افزوده است.

شاید بر روی کاغذ دغدغه اصلی تیم شهرداری در خط حمله باشد و هنوز مهاجم تمام عیار را نتوانسته جذب کند.

شاگردان هادی گل‌محمدی امروز در حالی میزبان شهرداری فومن هستند که این تیم در 2 سال گذشته با وجود بازی‌های مطلوب، به نتیجه لازم نرسیده است.

داوود اژدری، مازیار شعبانی، رضا حاتمی، مجید شعبانی، حسن مرادی، میلاد باقری، حسین ورمزیار، رضا کوهی، آرمین طلایی‌منش، کاظم صالحی، هادی بلوری، مصطفی قیصری، سعید الیاسی، حسن ذوالفقاری، محمد مهری، محسن وفایی، حسین قادری و امیرحسین پورقاسمی لیست 18 نفره شهرداری همدان در بازی امروز را تشکیل می‌دهند.

شهرداری فومن امسال تحت هدایت محسن عاشوری گام به لیگ دسته دوم فوتبال کشور گذاشته است. سرمربی این تیم از تجربه لازم در لیگ‌های مختلف کشور برخوردار است و به خوبی از حواشی فوتبال نیز اطلاع دارد.

محسن عاشوری در بازی امروز از 6 بازیکن خود به علت مصدومیت یا محرومیت نمی‌تواند استفاده کند.

سعید دلاور، مهیار نازی پور، مجتبی رستمی، علی یحیی‌زاده و حسن اشجاری به علت مصدومیت و نیما پاکدل به علت محرومیت نمی‌توانند شهرداری فومن را برابر هم نام همدانی همراهی کنند.

این دیدار عصر امروز و از ساعت 17:15 به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس همدان آغاز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: