• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-3592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی استاندار همدان:

همدان با تمام وجود در دفاع مقدس حضور داشت

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: دفاع مقدس نقش بارزی در استان دارد چرا که با تمام وجود در دفاع مقدس حضور داشت و به طور چشمگیری در دفاع از کشور درخشید.

به گزارش ایسنا؛ منطقه همدان، محمدابراهیم الهی‌تبار سه‌شنبه 14 شهریور در ستاد بزرگداشت دفاع مقدس استان همدان، ادامه داد: نقش استان در پذیرایی از مهاجران جنگی، تحمل 800 مورد بمباران هوایی، تقدیم صدها شهید و فرستادن افراد زیادی به جبهه‌های جنگ نقشی مثال‌زدنی است.

وی با بیان اینکه استان در جنگ مهمترین داشته‌های خود را تقدیم کرد، افزود:در 8 سال دفاع مقدس بهترین عزیزان و ثروت‌های ما فدا شد و در حالیکه جوانان شاهد پرپر شدن همرزمان خود بودند اما جنگ با سرزندگی و نشاط دفاع شد.

الهی‌تبار با اشاره به منحصربفرد بودن باغ موزه دفاع مقدس شهر همدان اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس به عنوان یک کار فاخر در کشور کم‌نظیر است به طوریکه این موزه را افراد و نهادهای دلداده دفاع مقدس چون سردار شهید همدانی شکل دادند.

وی با اشاره به ادبیات دفاع مقدس عنون کرد: فعالیت‌هایی در حوزه ادبیات دفاع مقدس شکل گرفت که نمونه بارز آن تقریظ مقام معظم رهبری بر 4 کتاب دفاع مقدس نویسندگان استان همدان است.

معاون سیاسی استاندار همدان با بیان اینکه وزیر دفاع دولت یازدهم در عرصه امنیت کشور بسیار کوشید، گفت: ظرفیت تولید سلاح‌های راهبردی 1.4 برابر 10 سال قبل از دولت یازدهم، تولید سلاح سبک 15برابر و تولید سلاح‌های جنگ‌افزاری 45 برابر سابق شده و این مرهون خدمات دولت یازدهم به ویژه سردار دهقان است.

الهی‌تبار با اشاره به اینکه ایران به یک جزیره امن در منطقه تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: تقویت سرمایه اجتماعی، بنیه دفاعی، سلاح‌های بازدارنده، دیپلماسی قوی در عرصه بین‌الملل توسط دولت یازدهم و از همه مهمتر حمایت‌ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری ایران را تبدیل به یک جزیره امن کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: