• چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-9297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دیگر نماینده ملایر اعلام کرد

تصاحب بازار مبل خاورمیانه با بازاریابی مناسب و تبلیغات مدرن

دیگر نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه کشورها عربی خاورمیانه به شدت خواستار کالاهای سفارشی در زمینه تولید مبلمان اداری و منزل و محصولات چوبی تشریفاتی هستند بنابراین با بازاریابی مناسب و تبلیغات مدرن باید این بازارها را تصاحب کرد تا در سطح دنیا صاحب نام و برند شویم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمد کاظمی چهارشنبه 15 شهریور در جشن «ملایر شهر ملی منبت ایران» با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور،  با تأکید ضرورت تشکیل دبیرخانه سالانه برگزاری جشن مبل و منبت ملایر گفت: این اقدام در توسعه و رونق این رشته، جذب بازارهای جهانی و فعالیت بین‌المللی، همکاری بیشتر هنرمندان و جذب ایده‌های نو موثر است.

وی با بیان اینکه امیدواریم این جشن سال آینده با حضور نمایندگانی از سایر کشورها برگزار شود، عنوان کرد: به حوزه مبل و منبت نباید به عنوان یک کار اقتصادی نگاه کرد بلکه این عرصه توانایی انتقال فرهنگ و هنر و زمینه‌سازی برای تعامل با سایر کشورها را داراست.

وی اظهار کرد: طبق یافته‌های تاریخی و باستان‌شناسی کار روی چوب در دنیا و ایران به سالیان سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد و در شوش و آثار دوره هخامنشیان و پاسارگاد هنرنمایی ایرانیان روی چوب قابل مشاهده است.

کاظمی با بیان اینکه تجربه 4 هزار ساله حکاکی روی چوب امروز در مبل و منبت ملایر خلاصه شده است، ادامه داد: ملایر به عنوان پایتخت منبت ایران زمین، نگین انگشتری ارائه این هنر و صنعت است.

وی یادآور شد: بنده و دکتر شهبازخانی، در دوره ششم مجلس شوراری اسلامی به عنوان نمایندگان مردم ملایر در خانه ملت، تلاش کردیم تا خوشه صنعتی مبل و منبت حاجی‌آباد ملایر را ایجاد کنیم که رقم خورد و امروزه با تشکیل هیئت مدیره بازار مبل و منبت ملایر شکلی سازمان‌یافته به خود گرفته است.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت تصریح کرد: در این رشته باید جهانی فکر کنیم و هنر تولید مبلمان منبت و سایر محصولات منبت‌کاری شده ملایر باید در بازارهای بین‌المللی عرضه شود و باید برای این کار از سایت‌های بازاریابی بین‌المللی استفاده کرد.

وی خواستار تعامل ملایر و بازر مبل این شهر با کشورهای فعال در این زمینه شد و گفت: امروزه کشورها عربی خاورمیانه به شدت خواستار کالاهای سفارشی در زمینه تولید مبلمان اداری و منزل و محصولات چوبی تشریفاتی هستند بنابراین با بازاریابی مناسب و تبلیغات مدرن باید این بازارها را تصاحب کرد تا در سطح دنیا صاحب نام و برند شویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: