• چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مربی تیم پاس همدان:

شکست مقابل «خیبر» شوک خوبی بود/چند هفته دیگر پاس مدعی را خواهیم دید

مربی تیم پاس همدان با ابرازرضایت از شرایط این تیم گفت: شکست مقابل خیبر خرم‌آباد شوک خوبی بود تا بازیکنان بدانند بازی راحت در پیش نیست.

منوچهر بیگم‌جانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: هر دو تیم بازی قابل قبولی انجام دادند و خیبر از دو موقعیت که با تیزهوشی بازیکنانش همراه بود، دو گل به ثمر رساند، البته اشتباه فردی بازیکنان ما این دو گل را هدیه کرد.

وی اضافه کرد: این شکست چیزی از ارزش‌های بازیکنان ما کم نمی‌کند چرا که راه زیادی در پیش داریم، کما اینکه خیلی از تیم‌ها شروع بدی داشته‌اند و انتهایش موفقیت بوده است.

بیگم‌جانی بیان کرد: امسال بازیکنان خوبی به خدمت گرفته‌ایم که نیاز به هماهنگی و هارمونی بیشتر دارند بنابراین اصلا نگران شرایط تیم نیستیم و مطمئن هستم پاس رفته رفته اوج می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ما در هر پست بازیکنان خیلی خوبی جذب کرده‌ایم ضمن اینکه جای خالی برای اضافه شدن نفرات دیگر وجود دارد و این فرصت را داریم که اگر بخواهیم نفرات جدید اضافه کرده یا بازیکنی را جابجا کنیم.

مربی تیم پاس با قدردانی از زحمات مدیرعامل باشگاه گفت: رحیمی مدیرعامل باشگاه هرچه در توان دارد در خدمت تیم قرار داده اما باید بپذیریم که توان فردی راهگشا نیست و اگر می‌خواهیم تیمی مدعی داشته باشیم، حمایت همه‌جانبه نیاز است.

وی افزود: اینکه هواداران خیلی زود با یک باخت دلسرد بشوند، اوضاع تیم را بهبود نمی‌بخشد بنابراین همه باید در کنار هم تیم را بسازیم چرا که موفقیت تیم در گروی اتحاد و همدلی است.

بیگم‌جانی بیان کرد: باید به عقیده‌ها احترام گذاشت اما اگر هم انتقادی مطرح است، بهتر اینکه با اطلاع دقیق و در راستای کمک به شرایط تیم باشد.

وی درباره بازی مقابل خیبرخرم آباد گفت: این تیم استخوان‌بندی فصل قبل خود را حفظ کرده و بسیار جنگنده بود و ما در نیمه دوم عالی بودیم اما فرصت‌ها با بدشانسی از دست رفت تا در نهایت گل دوم را در یک غافلگیری و در شرایط حمله دریافت کنیم.

مربی تیم پاس در بخش پایانی سخنانش اعلام کرد: به طور قطع از هفته آینده به دنبال کسب پیروزی هستیم و چند هفته دیگر پاس مدعی را خواهیم دید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: