• شنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-10590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

گزارش اختصاصی ایسنا از چالش شفافیت در شورای شهر همدان:

رئیس مرکز پژوهش های شورای شهر همدان لیست اموال و دارایی خود را شفاف سازی کرد+جدول

با آغاز کار پنجمین دوره شورای شهر همدان چالشی در فضای رسانه ای در حال شکل گیری است که از اعضای شورای می خواهد لیست اموال و دارایی های خود را برای مردم منتشر کنند که بعد از رضوان سلماسی، حمید بادامی نجات هم به این چالش پیوست.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حمید بادامی نجات رئیس مرکز پژوهش های شورای شهر همدان لیست تمامی اموال و دارایی های منقول و غیر منقول خود را شفاف سازی کرد.

بادامی نجات در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با تاکید بر شفافیت اطلاعات خاطرنشان کرد: شفافیت حق همه مردم و شهروندان است و بنده به نوبه خودم به چالش شفافیت پاسخ داده و لیست اموال و دارایی های خود و همسرم را اعلام می کنم.

این عضو جوان و نخبه شورای شهر یادآور شد: افتخارم این است که تمام دارایی هایم در حوزه تولید و کارآفرینی بوده است.


طبق جدولی که بادامی نجات به صورت اختصاصی برای ایسنا فرستاده او مالکیت اموال غیرمنقول مانند منزل مسکونی و شرکت اقتصادی و منقول مانند خودرو سورای را شفاف سازی کرده است.

نکته قابل تامل این است که بادامی نجات علاوه بر شفاف سازی اموال و دارایی خود، لیست دارایی های الهام رمضانی، همسر خود را نیز شفاف سازی کرده است.

گفتنی است رضوان سلماسی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان نخستین فردی بود که لیست اموال و دارایی خود را شفاف سازی کرد و حالا با اقدام داوطلبانه بادامی نجات، باید منتظر بود که آیا سایر اعضای شورای شهر نیز که با شعار شفافیت در انتخابات بودند، حاضر می شوند داوطلبانه لیست اموال و دارایی های خود را انتشار عمومی دهند یا خیر؟

انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: