• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در مجمع سالانه بوکس استان‌همدان مطرح شد؛

افزایش سالن‌های آموزش بوکس در همدان

مجمع عمومی سالیانه هیئت بوکس استان همدان با حضور افشین داوری سرپرست فدراسیون بوکس، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع عمومی در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی شهید شمسی‌پور همدان تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، این مجمع به‌منظور بررسی عملکرد این هیئت در سال ۹۵ ، گزارش مالی سالانه و تصویب برنامه‌های ارائه‌شده در سال ۹۶ برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ابتدای این مجمع با بیان اینکه برگزاری مجامع سالیانه از مفاد آئین‌نامه هیئت‌های ورزشی است، گفت: گزارش عملکرد یک‌ساله و ارائه آن به مجمع و پیشنهاد بودجه سالانه و برنامه تقویم ورزشی به مجمع بر اساس منابع مالی قابل تأمین با حضور فدراسیون از مهمترین رویکردهای برگزاری مجامع است.

رسول منعم ادامه داد: هیئت بوکس همدان یکی از هیئت‌های ورزشی دارای خانه بوکس است و در دو سال اخیر با تلاش رئیس هیئت جدید و مجموعه افراد نتایج خوبی کسب کرده است.

وی تصریج کرد: امروز استان همدان با در اختیار داشتن مجموعه‌های پیشرفته و زیبایی چون استادیوم 15 هزار نفری، سالن 6 هزار نفری انقلاب همدان، خانه‌های کشتی در شهرستان‌ها و مجموعه ورزشی 10 هزار نفری مریانج یکی از استان‌های صاحب‌نام در امر ورزش کشور محسوب می‌شود که توانایی میزبانی پیکارهای مختلف ورزشی را دارا است و خوشبختانه این روزها میزبان مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور هستیم.

رئیس هیئت بوکس استان همدان نیز با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های انجام شده در این هیئت گفت: کسب مقام‌های مختلف کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان از موفقیت‌های چشمگیر هیئت بوکس استان همدان است و در دو سال اخیر بوکسورهای همدانی بیش از 50 مدال کشوری کسب کرده‌اند.

دوامی با اشاره به افزایش سالن‌های آموزش بوکس در همدان افزود: یکی از اهداف، درگیر کردن تعداد بیشتر نوجوانان و جوان‌ با ورزش است و از این‌رو در 14 نقطه شهر همدان سانس‌های آموزشی فعال‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: فعال کردن سالن‌های ورزشی مناطقی از جمله خضر، حصار امام(ره)، حصار حاج‌شمس‌علی، شهرک بهشتی، کوی خادم جنب چرم‌سازی و منوچهری، دیزج و بسیاری از مناطق دیگر در راستای پر کردن اوقات‌فراغت نوجوانان و جوانان و قهرمان‌پروری مورد توجه است.

دوامی با اشاره به برگزاری مسابقات چندجانبه متعدد در همدان اظهار کرد: تا جایی‌که پتانسیل و توان مالی هیئت اجازه داده مسابقات برگزار شده است.

وی یادآور شد: امسال همدان میزبانی‌های مختلف کشوری در رشته بوکس داشته که نشان از توانمندی این استان دارد و امسال میزبان مسابقات نوجوانان و جوانان کشور بوده‌ایم.

رئیس فدراسیون بوکس استان از ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان این ورزش خواست تا با رفاقت و همدلی زمینه بروز استعداد نهفته و توسعه ورزش قهرمانی در کشور را ایجاد کنند.

وی ادامه داد: نگاه ویژه ما توجه به جوانان است و باید همه کمک ‌کنیم تا شرایط روز به روز برای بوکس کشور مطلوب‌تر شود.

داوری عنوان کرد: هدف این است که از راهکارهای افراد دلسوز در استان‌ها پیش از پیش استفاده کنیم و امید است بتوانیم در پرتو هم‌اندیشی و مشورت‌پذیری روزهای امیدآفرینی را برای بوکس کشور رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه مشکلات بوکس به مرور زمان حل می‌شود، اضافه کرد: دغدغه اصلی ما ایجاد بهترین شرایط ممکن برای ملی‌پوشان است و درنظر داریم مشکلات را رفته رفته حل کنیم.

وی یادآور شد: مسائل فنی هم توسط تیم فنی مورد نظر فدراسیون بررسی می‌شود و تعامل لازم صورت می‌گیرد تا به امید خدا کار با سرعت بیشتری پیگیری کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: