• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-10797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

امسال 1900 کلاس‌اولی در اسدآباد به مدرسه می‌روند

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد از ورود ١٩٠٠ کلاس‌اولی به مدارس این شهرستان در سالتحصیلی جدید خبر داد.

رحمان سجادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در سالتحصیلی جدید نسبت به سال تحصیلی گذشته تعداد کلاس‌اولی‌های این شهرستان ١ ۵ ٠ دانش‌آموز افزایش داشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه تا کنون ١٧ هزار نفر دانش‌آموز اسدآبادی برای سالتحصیلی جدید در سامانه سناد ثبت‌نام کرده‌اند، افزود : بر اساس پیش‌بینی‌ها در سالتحصیلی جدید ١٨ هزار دانش‌آموز در این شهرستان در سامانه سناد ثبت‌نام خواهند کرد.

سجادی با اشاره به وجود ٢٣٠ آموزشگاه در مقطع مختلف در سطح شهرستان یادآور شد: برای این تعداد دانش‌آموز ۶۴ ٠ کلاس درس در ٢٣٠ آموزشگاه سطح شهرستان آماده‌سازی شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی آموزش و پرورش شهرستان نیز عنوان کرد: امسال مجوز ساخت سه مدرسه در سه روستای وندرآباد، قادرآباد و میوله را در دستور کار خواهیم داشت.

سجادی خاطرنشان کرد: ساخت و احداث آموزشگاه در شهرک سیداحمد نیز در دستور کار بوده که از اعتبارات شهرستان مبلغ 750 میلیون تومان اعتبار برای ساخت آن اختصاص داده شده است.

وی آسفالت‌ریزی محوطه مدارس به طول 3 هزار و 800 متر، ایزوگام مدارس به طول 6 هزار متر و تهیه دو وسیله نقلیه را از اقدامات آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد و گفت: ساخت 19 سرویس بهداشتی، 8 آبخوری و زیباسازی 38 مدرسه نیز از برنامه‌های در حال اجرای امسال آموزش و پرورش شهرستان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: