• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-11097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ویژه ملایر:

خدمات بنیاد مسکن از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری می‌کند

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير گفت: خدمت به مردم به ‌ويژه روستائيان از دغدغه‌هاي اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي است که همواره اين هدف در سرلوحه فعاليت‌هاي بنياد مسکن نيز وجود داشته و هر مديري در اين نهاد خدمت مي‌کند بايد اين دغدغه را داشته باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظيم رضايي در ديدار با مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي استان همدان، با تقدير از فعاليت‌ها و اقدامات بنياد مسکن در روستاهاي اين شهرستان، اظهار کرد: خدمات اين نهاد در کشور و به‌ تبع آن در ملاير بسيار ارزنده و قابل‌تقدير است و اين خدمات از مهاجرت روستائيان به شهر جلوگيري کرده و اين روند به‌ویژه در دولت دوازدهم بايد تداوم داشته باشد .

وي بيان کرد: در دولت دوازدهم با توجه به گشايش‌هايي که در کشور صورت پذيرفته است، تسريع خوبي را در اجراي پروژه‌هاي عمراني به‌ویژه در روستاهاي شهرستان شاهد خواهيم بود.

فرماندار ملاير عنوان کرد: کار در بنياد مسکن به‌ ويژه در شهرستان ملاير با توجه به تعداد بالاي روستاها در اين شهرستان تلاش و جديت زياد و جهادي را مي‌طلبد .

گفتنی است؛ در اين ديدار ضمن تقدير و تشکر از خدمات مسعود رضايي مدير سابق و سهيل موميوند سرپرست سابق بنياد مسکن، داوود سوري به‌ عنوان مدير جديد بنياد مسکن انقلاب اسلامي ملاير معرفي شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: