• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-5394-5
  • خبرنگار : 81112
  • منبع خبر : گفتگو

اجرای 2000 دقیقه برنامه از صداوسیمای همدان در هفته امر به معروف

مدیر طرح، برنامه و نظارت مرکز صداوسیمای همدان از اجرای 2000 دقیقه برنامه در صداوسیمای همدان همزمان با آغاز هفته امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.

نادر شکریان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، تصریح کرد: به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر چهار برنامه در سیما بر روی آنتن می‌رود به طوریکه یکی از برنامه‌ها تحت عنوان «به رسم سقایی» ویژه محرم بوده و به صورت زنده پخش می‌شود و پنج قسمت از آن با موضوع امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: برنامه «دفاع همچنان باقیست» نیز از ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس است که به صورت زنده از باغ موزه دفاع مقدس پخش می‌شود و دو برنامه از آن با موضوع امر به معروف و نهی از منکر خواهد بود.

شکریان به برنامه «امروز» اشاره کرد و گفت: هشت قسمت از این برنامه با حضور کارشناسان امر به معروف و نهی از منکر اجرا خواهد شد.

وی از برنامه «خانه زندگی» یاد کرد و افزود: پنج قسمت از این برنامه با موضوع امر به معروف و نهی از منکر به روی آنتن می‌رود البته گزارش‌های تولیدی هم در تمام برنامه‌ها با موضوع امر به معروف و نهی از منکر ارائه می‌شود.

مدیر طرح، برنامه و نظارت مرکز صداوسیمای همدان عنوان کرد: معاونت صدا نیز برنامه‌هایی را با موضوع امر به معروف و نهی از منکر تدارک دیده به طوریکه در پنج برنامه به صورت ویژه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر پرداخته می‌شود.

وی افزود: در برنامه جوانان اسلام دو برنامه، رادیو محله پنج برنامه، در باغ زندگی خانواده سه برنامه و در برنامه تمنای دل و اذان‌گاهی صدا پنج برنامه با موضوع امر به معروف و نهی از منکر پخش می‌شود.

شکریان خاطرنشان کرد: در مجموع  33 ساعت برنامه در صداوسیما و معاونت خبر با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در طول هفته امر به معروف و نهی از منکر پخش می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: