• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-4792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص):

امروز ایران، کشوری مقتدر و امن با قدرت امنیتی خاص است

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: اما امروز ایران، کشوری مقتدر و امن با قدرت امنیتی خاص است که این امر مرهون تبعیت از ولی‌فقیه و قرار گرفتن زیر سایه‌سار ولایت است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار سالار آبنوش سه‌شنبه 21 شهریور در همایش پرچمداران بصیرت استان همدان، عنوان کرد: مسأله‌ای که امروز انقلاب اسلامی ایران را تهدید می‌کند، بصیرت است به طوریکه از شبهه و اشکال و هجمه ترسی نداریم اما اگر به صورت فنی و تخصصی در این حوزه وارد نشویم، سرنوشتمان تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: امنیت و قدرت بازدارندگی، علم، فناوری و تکنولوژی، ساختار سیاسی حکومت و اقتصاد چهار ستون یک نظام و حکومت است که در بین تمام 200 کشور دنیا یکسان و مشترک است.

آبنوش در تشریح امنیت و قدرت بازدارندگی بیان کرد: نخستین چیزی که دشمن مورد هدف قرار می‌دهد، امنیت آن کشور است، ملتی که نتواند امنیت خود را حفظ کند سقوط خواهد کرد و ساختار خود را از دست می‌دهد.

وی اضافه کرد: با گذشت حدود چهار دهه از عمر انقلاب، دشمن هر کاری که می‌توانست علیه کشور انجام داده اما امروز ایران، کشوری مقتدر و امن با قدرت امنیتی خاص است که این امر مرهون تبعیت از ولی‌فقیه و قرار گرفتن زیر سایه‌سار ولایت است.

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اظهار کرد: همه دنیا می‌دانند تمام این آتشی که در منطقه به پا شده، برای ضربه زدن به ایران است اما به لطف رهبری یک فرد انقلابی و با کمک از دین کم نیاورد.

وی با بیان اینکه علم سلطان یک نظام است، گفت: امروزه علم و فناوری بر همه چیز سلطه دارد، خیلی از دانشمندان و نخبگان ما را کشتند تا نتوانیم وارد این حوزه شویم اما خوشبختانه در برخی مسائل زندگی افراد به خودکفایی رسیدیم.

آبنوش با اشاره به ستون سوم یعنی ساختار سیاسی حکومت خاطرنشان کرد: ساختار حکومت نظام ما مبنی بر ولایت مطلقه فقیه و قدرت کشور ما در فقه است.

وی در تشریح ستون اقتصاد اظهار کرد: تولید، صادرات، واردات، بیمه، بانک و گمرک از ارکان اقتصاد است که هیچ کدام در احاطه مدیریت رهبری نیست و تنها امید دشمن به این ستون است.

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: متولیان بخش اقتصاد چقدر حاضر هستند برای دفاع از انقلاب پا روی نفس خود بگذارند؟ اگر وزیری مانند سردار قاسم سلیمانی می‌شناسید به من معرفی کنید تا سینه‌خیز بروم و دستش را ببوسم.

وی با بیان اینکه دشمن خیلی خوب از ظرفیت فضای مجازی و مسئولان بهره برده‌اند، خاطرنشان کرد: مشکل این است که خود ما این مجلس و این نظام را انتخاب کردیم اما باید مردم آگاه شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: