• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-12990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان خبر داد

عملکرد مطلوب همدان در اجرای طرح پروژه مهر

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان به طرح پروژه مهر و اقداماتی صورت گرفته در این راستا اشاره کرد و گفت: این پروژه در راستای اثربخش کردن مدیریت آموزش و پرورش در برنامه‌ریزی، سازماندهی و هدایت فعالیت‌های آموزش و پرورش طراحی شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عباس احمدی‌مقیم سه‌شنبه 21 شهریور در شورای آموزش و پرورش استان همدان، به اهداف طرح پروژه مهر اشاره کرد و افزود: سازماندهی نیروی انسانی، نظارت و ارزیابی، تأثیر صلاحیت، تبلیغ توسعه و اطلاع‌رسانی، تعمیر و تجهیز و توزیع به موقع کتاب از اولویت‌های طرح پروژه مهر امسال است.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر خروجی فعالیت‌های صورت گرفته در این طرح نشان داده که به واقعیت‌ها‌ی آموزش و پرورش توجه شده است، آینده‌نگری تنظیم برنامه میان‌مدت نیز اتفاق افتاده و نظام مهندسی در مدیران ایجاد شده و همکاری‌های بخشی و فرابخشی را در این فرآیند شاهد بودیم.

احمدی‌مقیم با بیان اینکه در 4 سال اخیر استان همدان با برنامه‌ریزی‌های دقیق در اجرای طرح پروژه مهر عملکردهای مطلوبی داشته است، ادامه داد: در سال‌های 92، 93 و 94 رتبه عالی را در کشور به خود اختصاص دادیم و در مهر سال 95 رتبه اول کشور از آن این استان شد.

وی به موانع و محدودیت‌های این طرح اشاره کرد و یادآور شد: کمبود شدید منابع مالی لازم، ناکافی بودن سرانه دانش‌آموزان، کمبود شدید نیروی انسانی متخصص، کمبود شدید تجهیزات آزمایشگاهی و مشکلات منبعث از تجهیز ساختا رآموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی از جمله این مشکلات است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان به بیان انتظارات طرح پروژه مهر پرداخت و اظهار کرد: همکاری رسانه‌های عمومی به ویژه صداوسیما در جلب مشارکت‌های عمومی، مشارکت عمومی به ویژه خانواده‌ها در هدایت فعالیت‌ها، همکاری شهرداری‌ها در آسفالت و زیباسازی محوطه مدارس و همکاری سازمان تاکسیرانی برای نظارت بر سرویس‌های ایاب و ذهاب فرهنگیان و دانش‌آموزان از جمله انتظارت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: