• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-12197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد:

20 روستای اسدآباد تحت پوشش کتابخانه سیار کودک و نوجوان است

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسدآباد گفت: 20 روستای اسدآباد تحت پوشش کتابخانه سیار کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری شهرستان است .

مژگان هادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: این کتابخانه برای کودکان 6 تا 16 سال روستاهای محروم و فاقد دسترسی به عنوان شعبه سیار دارای 13 هزار جلد کتاب با 1500 نفر عضو کودک و نوجوان است.

وی ادامه داد: کتابخانه ثابت کانون پرورش فکری کودکان اسدآبادی نیز با 13 هزار جلد کتاب برای اعضا 1800 نفری خود در حال ارائه خدمات است .

هادی تعداد اعضای ثابت کانون پرورش فکری شهرستان اسدآباد را 1800 نفر اعلام کرد و یادآور شد: از ابتدای تابستان امسال بیش از 100 نفر به این تعداد اعضا افزوده شده است .

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسدآباد اضافه کرد: براساس تعهد سازمانی تعداد اعضای این کانون باید تا پایان امسال به 600 نفر افزایش یابد .

وی با بیان اینکه کلیه کودکان و نوجوانان می‌توانند با ثبت‌نام در مراکز ثابت و سیار از کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان کانون پرورش فکری و کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شوند، تصریح کرد: کلاس‌های نقاشی، سفالگری، شعر و داستان توسط مربیان آموزش دیده و کاردان به کودکان و نوجوانان در این کانون ارائه می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: