• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-4395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تداوم تساوی بخش شهرداری همدان در لیگ 2 کشور

شهرداری همدان امروز به دومین تساوی پیاپی خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور دست یافت تا به روند بازی های بدون باخت خود ادامه دهد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، شاگردان هادی گل‌محمدی امروز در مقابل تیم کیمیا فرآیند تهران که از نفرات خوبی هم برخوردار است، به تساوی بدون گل دست یافت.

در حالیکه تیم میزبان درصدد کسب پیروزی و جبران نتیجه سه بر صفر هفته قبل بود، شهرداری همدان نیز نتوانست از چند موقعیت طلایی خود استفاده لازم را ببرد و در نهایت بازی به تساوی کشیده شد.

داود اژدری،پیمان حشتمی، مهدی زارعی،کاظم صالحی،آرمین طلایی‌منش، سیدمحمد مهری، حسن مرادی‌فر، مجید شعبانی،رضا حاتمی، سعید الیاسی و میلاد باقری ترکیب اصلی تیم پاس را تشکیل دادند.

در ادامه نیز مازیار شعبانی گلر دوم شهرداری بجای اژدری وارد زمین شد. اژدری گلر اصلی شهرداری همدان دچار مصدومیت شد تا در دقیقه 48 از زمین خارج شود.

همچنین در نیمه دوم هادی بلوری به جای مهدی زارعی وارد زمین شد و حسن ذوالفقاری نیز جایگزین میلاد باقری شد.

مهاجم تمام‌کننده پاشنه‌آشیل شهرداری‌چی‌ها

این روزها تیم تحت هدایت هادی گل‌محمدی یک مشکل بزرگ دارد. نبود یک مهاجم تمام‌کننده و شش دانگ باعث شده تا شهرداری نتواند در این دو بازی به برد برسد.

سیدمحمد مهری که امید اصلی گل‌محمدی برای گلزنی است، امروز موقعیت‌هایی را از دست داد تا تیمش بدون گل از زمین خارج شود.

شهرداری‌چی‌ها تا هفته چهارم فرصت دارند تا بازیکن جدید جذب کنند و بهتر است هادی گل‌محمدی به فکر یک مهاجم گلزن باشد هر چند هم‌اکنون مهاجمی که بتواند بار گلزنی این تیم را بردوش بکشد بسیار کمیاب است و شاید همین مسأله مشکلاتی را برای تیم شهرداری همدان ایجاد کند.

ستاره‌های شهرداری مقابل کیمیافرایند

 در تیم شهرداری پیمان حشمتی مدافع چپ پا یکی از بهترین‌ها بود. پیمان اجازه نفوذ هافبک‌های حریف از سمت چپ تیمش را نداد و حملات بازیکنان مقابل را بارها خنثی کرد و نقش تعیین‌کننده در خط دفاع تیمش داشت.

کاظم صالحی مثل همیشه یکی از بهترین‌های تیمش بود. این هافبک دفاعی شهرداری همچون سال گذشته یکی از ستاره‌های تیمش است. کاظم در بازی امروز نیز یکی از بهترین‌ها بود و بارها به کمک خط دفاعی و میانی تیمش آمد. بدون تردید این بازیکن امسال یکی از بهترین‌های لیگ 2 معرفی می‌شود.

اما نگذریم از فداکاری ارزنده داوود اژدری گلر تیم شهرداری که امروز یکی از بهترین‌ها بود البته مصدومیت اجازه نداد تا پایان بازی تیمش را همراهی کند.

با خروج اژدری، مازیار شعبانی گلر دوم شهرداری وارد زمین شد و در نخستین تجربه حضورش در این تیم کارنامه خوبی برجای گذاشت.

شعبانی نشان داد که می‌تواند سنگربان قابل اعتماد برای شهرداری‌چی‌ها باشد و در نهایت تیمش را با یک تساوی از زمین خارج کرد.

شهرداری همدان با تساوی بدون گل امروز مقابل کیمیافرآیند تهران 2 امتیازی شد تا در رده هفتم جدول یازده تیمی گروه سه لیگ 2 قرار گیرد.

شهرداری‌چی‌ها سه‌شنبه آینده میزبان خوشه‌طلایی ساوه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: