• شنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-4495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پاس مقابل بعثت کرمانشاه بازی نمی‌کند!

پاس همدان در حالی روز سه‌شنبه هفته جاری و در چارچوب هفته سوم لیگ دسته سه فوتبال کشور میهمان بعثت کرمانشاه است که کادر فنی این تیم تصمیمی مبنی بر اعزام تیم ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کادر فنی تیم پاس در اعتراض به عدم رسیدگی به مشکلات اعضای تیم تصمیم به خودداری از عزیمت به کرمانشاه گرفتند.

مربیان و سرپرست تیم پاس طی نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه و سایر اعضای هیئت مدیره، مشکلات اقامتی و هزینه‌های اعزام را مشکل اولیه اما غیرقابل حل در تیم پاس دانسته و شرایط تیم برای ادامه حضور در مسابقات را نامطلوب عنوان کردند.

براین اساس اعضای کادر فنی طی نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه پاس عنوان کردند که گاز مهمانسرای ورزش چندین روز است که قطع شده و چند بازیکن نیز سرما خورده‌اند که در نهایت منجر به جدایی چند بازیکن و رفتن کاپیتان پاسی‌ها شد.

همچنین نبود تغذیه مناسب، پاداش برد، درصد قراردادهای مالی و نیز مهیا نبودن شرایط اعزام تیم به مسابقات خارج از استان را علتی بر خودداری از سفر به کرمانشاه دانستند.

حال باید دید اعضای هیئت مدیره باشگاه پاس چه موقع از خواب تابستانی خارج می‌شوند و تا دیر نشده آیا به فکر کمک به این تیم خواهند بود یا خیر؟!

گفتنی است؛ در جلسات هیئت مدیره باشگاه پاس که به تازگی برگزار شده، استاندار همدان حضور نداشته و عنوان کرده که معاون سیاسی امنیتی استاندار همه‌کاره باشگاه در تصمیمات خواهد بود.

به غیر از الهی‌تبار معاون استاندار، سامری مشاور استاندار، منعم مدیرکل ورزش و جوانان و صوفی رئیس هیئت فوتبال همدان نیز حضور داشته‌اند. با این حال هیچ کمکی به نیازهای پاس نشده و از سوی دیگر، پرونده طلب مالی کوتو نیز گریبان این تیم را گرفته است.

با این شرایط کادر فنی صلاح دید این هفته تیم به کرمانشاه اعزام نکند و شایدم تمرینات این تیم هم تعطیل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: