• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست پاس: تصمیمی بر تغییر سرخاب نداریم

سرپرست تیم پاس همدان گفت: تصمیمی بر تغییر عباس سرخاب سرمربی تیم نداریم و او با تمام قدرت باید به کار خود ادامه دهد.

محمدرضا آرتیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با رد هر گونه شایعه اخراج عباس سرخاب اظهار کرد: با وجود احترامی که برای هواداران قائل هستیم اما نمی‌شود احساسی برخورد کرد و با شعارهای روی سکو نسبت به تغییرات تصمیم‌گیری کرد.

وی اضافه کرد: هر اقدامی باید بر پایه منطق باشد و مدیران باشگاه نیز با بررسی تمامی جوانب نسبت به هر تصمیمی اقدام می‌کنند.

آرتیمانی بیان کرد: درست است که به لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل نشده اما تیم روند روبه‌رشدی داشته و با شناختی که از تمامی نفرات داریم، روند نتیجه‌گیری تیم نیز تغییر خواهد کرد.

وی افزود: نه تنها مدیرعامل بلکه سرمربی، مربیان و بازیکنان نیز از عدم نتیجه‌گیری خشنود نبوده و نخواهند بود و بهتر است به جای اصرار بر تغییرات، هواداران به کمک تیم بیایند و با اتحاد و همدلی شرایط را تغییر دهیم.

سرپرست تیم پاس همدان خاطرنشان کرد: هنوز در ابتدای مسابقات هستیم و فرصت برای جبران زیاد است و به طور قطع شرایط فعلی پایدار نخواهد ماند.

وی ادامه داد: کادر مدیریتی باشگاه و در رأس آن اعضای هیئت مدیره نظارت دقیق بر مسائل فنی تیم دارند و در صورت نیاز نسبت به هر گونه اقدام تصمیم‌گیری خواهند کرد.

آرتیمانی با قدردانی از تلاش و پیگیری محمدتقی رحیمی، مدیرعامل باشگاه پاس در حل موانع و مشکلات این تیم گفت: شاکله تیم پاس را افرادی با تجربه تشکیل داده‌اند و به طور قطع با تلاش اعضای تیم روند نتیجه‌گیری در مسیر بهبودی تغییر خواهد یافت.

تیم پاس همدان روز گذشته در مقابل پالایش آبادان به تساوی بدون گل دست یافت و هواداران ناراضی این تیم خواستار تغییر عباس سرخاب سرمربی تیم شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: