• یکشنبه ۲۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-11990-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : گزارش

حاشیه شهردار بدون حکم

این روزهای زمزمه استعفای شهردار منتخب همدان به گوش می‌رسد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، شهردار منتخب شورانشینان غیربومی است و ساکن تهران است و گویا خانواده‌اش قصد مهاجرت به همدان را ندارند اما در این بین شایعه‌ای مبنی بر استعفای او به همین علت به گوش می‌رسد. بر همین اساس با رئیس شورای پنجم شهر همدان و شهردار منتخب مصاحبه‌ای ترتیب دادیم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در پاسخ به اینکه آیا شهردار منتخب به علت نیامدن خانواده‌اش به همدان قصد استعفا از پست شهرداری را دارد؟ به خبرنگار ایسنا گفت: استعفای شهردار همدان صددرصد دروغ است.

ابراهیم مولوی با بیان اینکه خانواده شهردار به همدان نمی‌آیند اما شایعه استعفای او هم دروغ است، درباره دیدارهای حسین مرادی با استاندار و امام جمعه تصریح کرد: حسین مرادی هم‌اکنون به عنوان شهردار منتخب محسوب می‌شود و دیدارها در این قالب شکل می‌گیرد اما سعی داریم تا قبل از پایان مهرماه حکم او زده شود.

شهردار منتخب همدان نیز با بیان اینکه هنوز حکمی برای پست شهرداری برایم نخورده است، به خبرنگار ایسنا گفت: باید گردشی رخ دهد و حکمی زده شود تا استعفایی صورت پذیرد.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود به علت عدم مهاجرت خانواده به شهر همدان استعفا می‌دهید؟ تصریح کرد: درباره این مطلب با کسی صحبت نکرده‌ام و اینها را جواب نمی‌دهم چرا که قبلا با شورا در این‌باره صحبت کرده‌ام.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: