• سه شنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

چماق پاس بر سر مدیریت دستگاه ورزش همدان؛

استاندار ناراضی است!

محمدناصر نیک‌بخت، استاندار همدان از عملکرد مدیریت دستگاه ورزش استان همدان راضی نیست، موضوعی که سبب شد تا او در پایان سفر وزیر ورزش به همدان در مقابل دیدگان ورزشی‌ها، با لحنی تند از خجالت او درآید!

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، هر چند برخی نزدیکان مدیرکل ورزش و جوانان همدان این واکنش را موضوعی درون‌سازمانی عنوان کردند اما لبخند ملیح برخی ورزشی‌ها به هنگامی‌که استاندار با یک جمله مدیرکل دستگاه ورزش را تهدید به برکناری کرد! نشان از رضایت آنها بابت این رفتار استاندار داشت.

حال این مهم به ذهن می‌رسد که رسول منعم، مدیرکل ورزش و جوانان همدان پس از اینکه استاندار در مقابل دیدگان بسیاری از ورزشی‌ها از جمله کارکنان دستگاه ورزش با لحنی تند و مغضوبانه از خجالتش درآمد، چگونه است که همچنان برصندلی مدیریت تکیه می‌زند.

در واقع حفظ سمت با چه قیمتی! آیا منعم به این رفتارها عادت کرده یا اینکه همچنان عشق ریاست دارد. آن طور که مشخص و غیرقابل‌انکار است، استاندار از عملکرد مدیریت دستگاه ورزش به هیچ عنوان رضایت ندارد.

استاندار گویا یکی از شروط اصلی برای پذیرش منعم به عنوان مدیرکلی ورزش و جوانان همدان را کمک به شرایط فعلی پاس لحاظ کرده است. با این حال پاس در زمان مدیریت ورزشی منعم رهسپار لیگ 2 شد تا دومین سقوط تاریخی این تیم رقم بخورد!

در واقع یکی از همشهری‌های او به نام اکبر محمدی که سرمربیگری پاس همدان را در نیم فصل دوم پذیرفت، عامل مستقیم در این سقوط بود. حالا پاس در لیگ 2 سپری می‌‎کند و استاندار از وضعیت و جایگاه موجود این تیم رنج می‌برد.

این روزها چماق ناکامی پاس بر سر مدیرکل ورزش و جوانان همدان قرار گرفته و استاندار به هیچ عنوان از این وضعیت نامطلوب پاس راضی نیست. شرایط نامطلوب این تیم به لحاظ حمایتی و مالی سبب شده تا مدیریت این باشگاه نیز به ستوه بیاید و چندین بار استعفا دهد.

اما استاندار در پایان سفر وزیر ورزش به همدان به این نکته تأکید کرد که تداوم مدیریت منعم بر صندلی مدیریت دستگاه ورزش استان همدان مستلزم صعود پاس است.

حال باید دید آیا منعم می‌تواند راهگشای صعود پاس باشد؟ یا اینکه کم کم باید به فکر خانه‌تکانی در رأس دستگاه ورزش استان باشیم.

پاس هم‎اکنون یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال کشور را جذب کرده اما همین مربی نام آشنا نیز در دیدار با رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان اشاره کرد که اعضای تیمش از راه فوتبال امرارومعاش می‌کنند و اگر پول نباشد، انتظاری هم نمی‌توان داشت.

در واقع صحبت باقری‌نیا، سرمربی پاس بسیار طبیعی بود. در عرصه ورزش حرفه‌ای این پول است که جریان خون را به مغز ورزشکار می‎رساند. پول که نباشد، خون به مغز ورزشکار نمی‌رسد! با این شرایط باید دید که آیا منعم می‌تواند از تعهدی که استاندار خواسته، سربلند خارج شود.

بدهی‌های مالی بابت مرمت مهمانسرای ورزش و تبدیل آن به شکلی که شایسته یک مهمانسرای به روز باشد، پرداخت به موقع حق و حقوق بازیکنان و بار سفر و نیز مدیریت در کاهش بدهی‌ها، سه عامل حیاتی برای موفقیت پاس در فصل جاری به شمار می‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: