• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-1295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

چراغ سبز فدراسیون کشتی برای برگزاری جام تختی در همدان

مسئولان فدارسیون کشتی در نشست با مسئولان ورزشی استان همدان برای واگذاری امتیاز میزبانی جام بین‌المللی تختی در سال آینده به شهر همدان چراغ سبز نشان دادند.

دبیر هیئت کشتی همدان در این‌باره به خبرنگار ایسنا، منطقه همدان، گفت: در دیدار با مسئولان فدراسیون کشتی، درخواست میزبانی از سوی رئیس هیئت کشتی استان و مدیرکل ورزش و جوانان همدان و سایر عوامل اجرایی مطرح شد که مورد استقبال فدراسیون قرار گرفت البته میزبانی جام تختی در سال آینده به صورت مشروط به همدان سپرده شد.

مجتبی توتونی یادآور شد: در سفر وزیر ورزش و جوانان به همدان، استاندار درخواست میزبانی از مسابقات کشتی در سطح جهانی یا بین‌المللی را مطرح کرد‌‌ که به دنبال این درخواست نسبت به نشست با مسئولان فدراسیون اقدام کردیم منتهی توافق آنها به صورت مشروط در قالب صورتجلسه‌ای به امضای طرفین رسید.

وی خاطرنشان کرد: جام تختی مهمترین و معتبرترین جام بین‌المللی کشتی در کشور محسوب می‌شود منتهی برگزاری این رقابت‌ها منوط به موافقت و حمایت استاندار همدان است.

دبیر هیئت کشتی همدان یادآور شد: اگر استاندار نسبت به این مهم موافقت کند، تفاهمنامه استانداری با فدراسیون کشتی نیز منعقد خواهد شد.

در این نشست مقرر شد فدراسیون کشتی دو تخته تشک و دو اسکوربورد نیز به کشتی همدان اهدا کند. مسابقات کشتی جام تختی در سالجاری در شهر تبریز برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: