• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-11897-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای عملیات آسفالت جاده دهنوراه نهاوند

سرپرست شهرداري نهاوند از آسفالت جاده دهنوراه خبر داد و گفت: در راستاي اجراي مصوبات شوراي هماهنگي ترافيك شهرستان و رفع خطر از معابر پرترافيك و خطرزا شهرداري نهاوند اقدام به آسفالت و اصلاح هندسي جاده دهنوراه محدوده مدرسه امام علي(ع) کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومي شهرداري نهاوند، علي‌محمد زمانيان عمليات مذكور را شامل خاكبرداري به ارتفاع حدود يك متر و زيرسازي و آسفالت بيان و خاطرنشان كرد: شهرداري نهاوند طي يك ماه اخير تا كنون 1200 تن آسفالت به مساحت 8500 مترمربع در سطح شهر پخش کرده است.

وی با بيان اينكه عمليات لكه‌گيري همچنان در حال اجراست، افزود: لكه‌گيري و پخش آسفالت در معابر اصلي و معابري كه توسط اهالي خودياري پرداخت شده، در حال اجرا است.

زمانیان با بيان اينكه مجموعه مديريت شهري نهاوند تمام توان خود را به منظور توسعه شهر به‌كار خواهد گرفت، ادامه داد: آسفالت معابر با هدف بهبود سیما و منظر شهری و روان‌سازی تردد خودروها اجرا شده است.

وی آرامش، تردد روان و بسترسازی توسعه و رونق را اصلی‌ترین هدف اجرای طرح بهسازی معابر و آسفالت خیابان‌ها عنوان و تصريح كرد: عملیات عمرانی آسفالت خیابان‌های اصلی و معابر و بهسازی پیاده‌راه‌ها و اصلاح و مرمت آسفالت و لکه‌گیری محلات جزء برنامه‌های فنی و عمرانی بوده و به مرحله اجرا درآمده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: