• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-12697-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ویژه ملایر:

مرکز مدیریت پسماند در ملایر ایجاد می‌شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: جمع‌آوری و مدیریت پسماندهای شهری اگر به‌درستی صورت نپذیرد به یک معضل زیست‌محیطی تبدیل خواهد شد .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی سه‌شنبه 30 آبان در جلسه مدیریت پسماند شهرستان ملایر، با بیان اینکه امروزه یکی از دغدغه‌های دولت و مردم وجود زباله‌ها و نحوه مدیریت در دفع زباله‌هاست، بر لزوم و اهمیت مدیریت پسماندها اشاره و اظهار کرد: توجه به مدیریت صحیح پسماند و استفاده از روش‌های جدید در این زمینه از امور زیربنایی توسعه در هر منطقه است .

وی با بیان اینکه باید با مدیریت درست و هماهنگ شهرستانی زباله‌ها جمع‌آوری و دفع شوند، افزود: پسماندها به‌طور مستقیم با بهداشت و سلامت جامعه و مردم در ارتباط است و در صورت عدم مدیریت صحیح می‌تواند آسیب‌های جدی وارد کند .

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه در طول سال‌های گذشته سرمایه‌گذاران مختلفی طرح‌های خودشان را برای پسماندها آوردند اما هیچ‌کدام به مرحله عمل نرسیده‌اند، ادامه داد: دو نقطه در استان برای مدیریت پسماند درنظر گرفته ‌شده که شهرستان ملایر با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوب و اینکه مرکزیت چند شهرستان در جنوب استان است، یکی از این نقاط است .

رضایی با اشاره به حضور سرمایه‌گذار در بحث پسماند شهرستان ملایر تصریح کرد: در حال حاضر برخی از کارها درحال انجام است و باید شهرستان از این فرصت به‌درستی استفاده کنند .

وی با بیان اینکه زمین مناسبی نیز برای این کار درنظر گرفته‌شده و در حال استعلام برای صدور مجوزها هستیم و مشاوره نیز کار خود را شروع کرده است، گفت: با توجه به همکاری و همدلی که در شهرستان ملایر وجود دارد، کارها  به‌ سرعت پیش برود و مجوزها نیز از استان و شهرستان کسب شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: