• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-2297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

دورخیز اسدآباد در جذب سرمایه‌گذار ثمر داد؛

موافقت با اجرای 2 طرح بزرگ صنعتی در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از موافقت با احداث 2 طرح بزرگ صنعتی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: با جذب 5 سرمایه‌گذار برجسته کشوری با احداث چهار مجموعه جدید کنستانتره آهن، گندله‌سازی، آهن اسفنجی و طرح کارخانه اسیدسولفونیک در شهرستان اسدآباد موافقت شد.

حسین افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: این چهار مجموعه شامل 2 طرح بوده که طرح اول شامل مجموعه جدید کنستانتره آهن، گندله‌سازی و آهن اسفنجی است که با سرمایه‌گذاری 650 میلیارد تومان با اشتغالزایی 700 نفر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های کارخانه کنستانتره و مجموعه آن در منطقه بهمن‌دره شهرستان ایجاد شده و معدن موردنظر به بهره‌برداری رسیده است، گفت: در حال حاضر دستگاه‌های این طرح نیز خریداری و استخر کنستانتره طرح ساخته و نیروهای متخصص به‌کار گرفته شده است.

افشاری با بیان اینکه با راه‌اندازی این مجموعه از ظرفیت معادن اسدآباد بیشتر استفاده خواهد شد، تصریح کرد: فاز اول این مجموعه در دهه فجر سالجاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به موافقت با احداث طرح کارخانه اسیدسولفونیک نیز اظهار کرد: این طرح مهم صنعتی نیز به عنوان دومین طرح مورد موافقت قرار گرفته به طوریکه در شهرک صنعتی شهرستان توسط یکی از سرمایه‌گذاران با سرمایه‌گذاری اولیه 50 میلیارد تومان و با اشتغالزایی مستقیم 80 نفر  احداث می‌شود.

فرماندار جذب این سرمایه‌گذاران برای اجرا و احداث این دو طرح بزرگ صنعتی را گامی بلند در جهت توسعه شهرستان اسدآباد دانست و گفت: دورخیزها برای جذب سرمایه‌گذاران بیشتر در راستای توسعه هرچه بیشتر این شهرستان با همراهی و همکاری مسئولان ارشد استانی و تعامل مسئولان شهرستان ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: