• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-693-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

ایسپا جشنواره 24 تئاتر کودک همدان را نظرسنجی می‌کند

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان تصریح کرد: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان را نظرسنجی می‌کند.

فاطمه عزیزی‌هرمز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه نظرسنجی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان امروز کلید خواهد خورد، افزود: این نظرسنجی به صورت صحنه‌ای و خیابانی انجام می‌گیرد.

وی یادآور شد: در این نظرسنجی‌ها نظر مخاطبان جشنواره اعم از نوجوانان و خانواده‌ها از منظر فاکتورهای مختلفی همچون زمان، کیفیت نمایش‌ها، توجه به موضوع و مفاهیم آموزشی و تربیتی، تمایل مردم به برگزاری جشنواره در سال‌های آینده و میزان تأثیرگذاری جشنواره به تماشای تئاتر سنجیده خواهد شد.

عزیزی‌هرمز به اهداف انجام این نظرسنجی‌ها اشاره کرد و گفت: این نظرسنجی‌ها میزان رضایتمندی مخاطبان جشنواره را سنجیده و نقاط قوت و ضعف آن را به مسئولان گزارش خواهد کرد تا در تصمیم‌گیری‌های آینده مدیران لحاظ شود.

وی در ادامه به نظرسنجی‌های موفق ایسپا در موضوعات مختلف در سالیان گذشته اشاره کرد و گفت: موفق‌ترین نظرسنجی ایسپا در سالجاری در زمینه نتایج انتخابات ریاست جمهوری با تلورانس کمتر از 1.5 درصد انجام گرفت.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان با بیان اینکه نظرسنجی ایسپا در زمینه جشنواره تئاتر به سفارش استانداری انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود نتایج این نظرسنجی تا اوایل هفته آینده گزارش شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: