• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-6097-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پیشرفت 60 درصدی المان شهدای گروه ابوذر نهاوند

سرپرست شهرداری نهاوند با اشاره به اینکه المان شهداي گروه انقلابي ابوذر 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این طرح با تأییدیه شورای اسلامی شهر نهاوند اجرایی شده و حتما اعضای شورا نیز برای این طرح اتفاق‌نظر داشتند و تغییری اعمال نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، علی‌محمد زمانیان درباره پروژه المان شهدای گروه انقلابی ابوذر در نهاوند اظهار کرد: این المان در حال آماده‌سازی است و تعدادی از سازه‌های آن نصب شده و تعدادی نیز در حال نصب است.

وی با بیان اینکه طرح این المان طی فراخوانی انجام شده است، خاطرنشان کرد: طرح این المان فلزی و شامل 6 سازه بوده و این عدد به عنوان نمادی از 6 عضو گروه ابوذر انتخاب شده است.

سرپرست شهرداری نهاوند با اشاره به اینکه 60 درصد المان انجام شده است، افزود: این طرح با تأییدیه شورای شهر نهاوند اجرایی شده و حتما اعضای شورا نیز برای این طرح اتفاق نظر داشتند که این طرح انجام می‌شود و تغییری اعمال نخواهد شد.

وی اعتبار اجرای این المان را 150 میلیون تومان دانست و گفت: تا کنون 80 میلیون تومان برای این المان هزینه شده است که اگر شرایط جوی اجازه دهد، زودتر کار نصب المان به پایان خواهد رسید.

زمانیان با تأکید بر اینکه اکنون پیمانکار پروژه در حال کار است، یادآور شد: اینکه تا چه زمانی اجرای این پروژه طول بکشد، مشخص نیست چرا که سردی هوا نیز در کندی کار دخیل خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: