• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-6194-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل بنیاد شهید استان همدان:

علی خوش‌لفظ‌ها در میان ما گمنام هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه امثال شهید «علی خوش‌لفظ» تاریخ‌ساز و الگویی برای جوانان جامعه هستند، گفت: علی خوش‌لفظ‌ها در میان ما گمنام هستند.

ناصر عارف در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار و جانباز رشید اسلام شهید علی خوش‌لفظ اظهار کرد: وی از جمله فرماندهان و سرداران شجاع و فداکار و همرزم شهیدان همدانی و چیت‌سازیان بود که فداکاری‌های زیادی در طول دوران دفاع مقدس از خود نشان داده است.

وی با تأکید بر اینکه شهید خوش‌لفظ با وجود همه فداکاری‌ها هیچ‌ ادعایی نداشت، افزود: او مناعت‌طبع والایی داشت و در طول سال‌های جانبازی درد و رنج را تحمل کرد و هیچ انتظاری از دیگران نداشت.

عارف ادامه داد: کتاب «وقتی مهتاب گم شد» روایتی از خاطرات وی است که به اصرار دوستان و فرماندهان جنگ حاضر شد روایتگری کند چرا که امثال این شهد در میان ما گمنام هستند.

وی ادامه داد: با وجود رنج و سختی فراوانی که در وضعیت جسمی و روحی وی وارد شده بود اما هیچ‌گاه او را مگر در حال شکرگزاری به خداوند ندیدیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در پایان گفت: امثال شهید خوش‌لفظ‌ها تاریخ‌سازان کشور و الگویی برای نسل‌های آینده برای دفاع از حیثیت مسلمانان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: