• شنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-194-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

شهید خوش‌لفظ از بزرگانی چون آیت‌الله مدنی الگو گرفته بود

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه شهید خوش‌لفظ از بزرگانی چون آیت‌الله مدنی الگو گرفته بود، اعلام کرد: شهید علی خوش‌لفظ مخلصانه در میدان نبرد حاضر شد، صادقانه جنگید و عاشقانه به دیدار خداوند شتافت.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار علی فضلی شنبه 2 دی‌ماه در مراسم بزرگداشت شهید جانباز علی خوش‌لفظ در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان، ضمن گرامیداشت یادوخاطر شهدا و به ویژه شهید علی خوش‌لفظ و با بیان اینکه این حضور چشمگیر و تکلیف‌مدارانه نشان از قدرشناسی مردم شهر همدان دارد، خاطرنشان کرد: خداوند را سپاسگزاریم این عنایت‌ها روزی ملت ما شده که حاصل مجاهدت و فداکاری‌های امام و شهدای بزرگوار است.

وی با بیان اینکه به یارانی همچون خوش‌لفظ و شهید همدانی در این دیار مفتخریم و این شهدا درک فضائل شهدای بزرگوار را در کارنامه عمل خود دارند، اظهار کرد: مراسم بزرگداشت شب سوم شهید خوش‌لفظ با آغاز عملیات کربلای 4 مقارن شده است، این شهید بزرگوار انسان وارسته و خداترسی بود که به مسیر انقلاب معتقد بود و در این مسیر مجاهدت فراوان کرد.

فضلی با بیان اینکه این شهید پس از 11 بار مجروحیت شدید در کربلای 4 و 5 شرایط ویژه‌ای پیدا کرد که قادر به حضور در جنگ نبود، به تجلیل زیبای مقام معظم رهبری از وی اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با این شهید، او را شهید زنده می‌نامند.

با بیان اینکه شب‌های عملیات کربلای 5، شب‌های قدر انقلاب اسلامی است، گفت: انس با این شب‌ها انسان را وابسته و وارسته می‌کند؛ هر کس آن را فراموش کند، نامش از اردوگاه انقلاب قلم خواهد خورد.

وی به حضور شهید علی خوش‌لفظ در عملیات کربلای 4 و پس از آن نیز حضور در عملیات کربلای 5 اشاره کرد و گفت: در شب عملیات کربلای 5 اعلام شد که هر کسی تمایل به رفتن دارد، برود اما در یک گروه با جمعیت زیاد هیچ رزمنده‌ای برای بازگشت به پشت جبهه اعلام آمادگی نکرد.

وی با بیان اینکه شهید خوش‌لفظ الگویی برای جوانان این مرز و بوم است به طوریکه این شهید از بزرگانی همچون شهید محراب آیت‌الله مدنی الگو گرفته‌ است، یادآور شد: شهید علی خوش‌لفظ مخلصانه در میدان نبرد حاضر شد، صادقانه جنگید و عاشقانه به دیدار خداوند شتافت که امیدواریم وی در قیامت شفیع ما باشند.

وی درباره نحوه روایت کتاب «وقتی مهتاب گم شد» نیز گفت: شهید خوش‌لفظ برای روایت این کتاب از نویسنده درخواست می‌کند برای تأیید مطالب ایشان از رزمندگان دیگر نیز سوال کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان از حضور مردم همیشه در صحنه همدان به ویژه در مراسم شهید خوش‌لفظ و کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاهی قدردانی کرد و گفت: مردم همدان در کمک به مردم زلزله‌زده در زمینه اسکان، مداوای مصدومان و ... بسیار خوش درخشیدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: