• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-292-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان:

حماسه 9 دی رشد معنوی و فکری جریان انقلاب را نشان داد

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به حماسه 9 دی گفت: مردم با حضور یکپارچه خود در صحنه رشد معنوی و فکری جریان انقلاب را نشان دادند.

طیب فریادرس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه مردم با حضور خود در حماسه 9 دی نشان دادند به سطوح بالاتری از فهم انقلابی دست یافته‌اند، افزود: در این روز مردم بزرگ ایران ایستادگی خود را در برابر استعمارگران و دلبستگی خود را به آرمان‌های منشعب از قیام امام حسین(ع) را در برابر بی‌حرمتی به شعائر اسلامی و مکتب امام حسین(ع) نشان دادند.

وی ادامه داد: مردم اعم از جناح‌های موافق و مخالف نشان دادند جدا از مباحث انتخابات در برابر بیدادی که به نظام اسلامی و آرمان‌های امام راحل رفته است، متحد و یکپارچه هستند.

فریادرس خاطرنشان کرد: نتیجه این حضور امید دوستداران انقلاب و ناامیدی جریان فتنه و جریان غرب مبنی بر آسیب نظام از طریق اختلاف درونی بود که در گذشته بسیاری از انقلاب‌ها و نظام‌ها را از هم پاشیده بود.

وی در ادامه با تأکید بر یادآوری اهداف این روز گفت: باید حماسه حضور مردم در روز 9 دی همواره یادآوری شود تا درس عبرتی برای قانون‌شکنان و افرادی که در برابر آرمان‌های شهدا ایستادند، باشد.

فریادرس اظهار کرد: هر جناح سیاسی باید از رفتار سیاسی خود مراقبت کند و در چهارچوب منظمی که نتیجه آن حمایت و تقویت نظام جمهوری اسلامی است، حرکت کند.

وی یادآور شد: نباید یک جریان سیاسی منافع خود را در رأس قرار دهد و منافع انقلاب را به حاشیه براند بلکه قانون‌گرایی باید تثبیت شود تا با توسعه سیاسی بتوانیم توسعه فرهنگی کشور را رقم بزنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: