• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-592-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی استاندار همدان:

تلاش در حوزه بهداشت و درمان پاشنه آشیل دولت تدبیر و امید است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان اعلام کرد: دولت تدبیر وامید تلاش فراوانی در حوزه بهداشت ودرمان داشته به‌طوریکه می‌توان گفت تلاش در این حوزه پاشنه آشیل دولت تدبیر وامید بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سعید شاهرخی در جلسه شورای کلان منطقه‌ای آمایش سرزمینی وزارت بهداشت قطب 3کشور در همدان، با تأکید بر اینکه دولت تدبیروامید توجه جدی به سلامت جامعه دارد، اظهارکرد: این مهم زمانی محقق می‌شود که نیروی متخصص کافی در کشور وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: متأسفانه دیده می‌شود که تناسبی میان نیروی متخصص و میزان مراجعات مردم در کشور نیست به‌طوریکه برخی افراد ممکن است روزها و ساعت‌ها در انتظار ویزیت پزشک باشند.

وی بر توجه جدی به استان‌ها در حوزه تربیت نیروی انسانی تأکید کرد و گفت: خوشبختانه ظرفیت خوبی در استان‌ها وجود دارد که باید به این ظرفیت توجه شود.

شاهرخی خاطرنشان کرد: باید توجه جدی به بخش خصوصی در حوزه آموزشی وجود داشته باشد چرا که این خلاء موجب خروج بسیاری از متخصصان از کشور می‌شود.

وی در پایان ضمن تقدیر از حضور معاونان آموزشی آمایش سرزمینی بهداشت استان‌های کرمانشاه، ایلام، همدان و کردستان گفت: امیدواریم با سفر به استانی با بیشینه تاریخی بیش از 3000سال استفاده کنید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: