• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-193-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

کرمانشاه سرپرستی کلان منطقه آمایشی 3 را بر عهده می‌گیرد

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کلان منطقه آمایشی منطقه 3کشور یکی از بهترین مناطق آمایشی است، گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی کرمانشاه، کردستان، ایلام و همدان به عنوان کلان منطقه آمایشی 3، یکی از بهترین مناطق آمایشی کشور است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر احمد اخوان سه‌شنبه 5 دی در شورای کلان منطقه‌ آمایشی 3 در همدان، با اشاره به اینکه در این دوره مجدداً کرمانشاه سرپرستی این منطقه را بر عهده می‌گیرد، اظهار کرد: منطقه 3، تنها کلان منطقه‌ای است که سرپرستی آن به‌صورت سالانه چرخشی در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تحت پوشش اداره می‌شود.

وی ادامه داد: از سال 94تا دی ماه سال 95، سرپرستی منطقه با دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بوده و از سال گذشته تاکنون نیز دانشگاه علوم پزشکی همدان سرپرستی این منطقه را بر عهده داشته که اکنون کرمانشاه سرپرست کلان منطقه خواهد بود. البته در زمینه مأموریت ویژه دانشگاه‌ها باید بررسی‌های لازم انجام و تجدیدنظرهایی انجام شود.

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در منطقه3 تمرکز زدایی و آمایش به شکل خوبی انجام شده است، افزود: 11بسته در این حوزه پایش شده که طی دو ماه آینده توسط وزیر بهداشت ابلاغ خواهد شد که در این صورت امکان تغییر نخواهد بود.

اخوان در پایان گفت: هدف ما در این کلان منطقه هماهنگی و همکاری با یکدیگر است که در صورت همکاری، تیمی موفق خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: