• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-1997-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد خبرداد؛

اشتغالزایی برای 869 نفر از ابتدای سال تاکنون در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از ایجاد اشتغال برای 869 نفر طی 9 ماه سال‌جاری در این شهرستان  خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حسین افشاری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اسدآباد با اعلام این خبر افزود: این تعداد افراد به کار گرفته شده بیمه اجباری برای آنان واریز می شود و از این تعداد 373 نفر در هیچ کجای کشور سابقه بیمه نداشته اند .

وی میزان کل اعتبار مشاغل خانگی شهرستان اسدآباد را 1 میلیارد و 680 میلیون تومان اعلام کرد ،و افزود:از این میزان تسهیلات اختصاص یافته مشاغل خانگی به شهرستان تاکنون 1 میلیارد و 380 میلیون تومان تخصیص یافته است .

وی با بیان اینکه روز گذشته 41 طرح شهرستان مربوط به اداره صنعت ومعدن و تجارت توسط مدیرکل استان در شهرستان تعیین تکلیف شد،خاطر نشان کرد: طرح‌های معرفی شده فراگیر و توسعه اشتغال روستایی شهرستان در بخش صنعت و معدن 41 طرح بوده که از این تعداد 23طرح با اعتباری افزون بر  3 میلیارد و 218 میلیون تومان فراگیر و 18 طرح با اعتباری افزون بر 5 میلیارد و 76 میلیون تومان مربوط به توسعه اشتغال روستایی هستند.

افشاری در ادامه با بیان اینکه جمعیت زیادی از مردم شهرستان اسدآباد در بخش دام و کشاورزی مشغول به کار بوده و این شهرستان رتبه دوم در تولیدات دامی را داراست ،تصریح کرد: تقویت مشاغل فعلی در هر حوزه ای از مشاغل شهرستان یکی از مهمترین برنامه های ما در راستای اقتصاد مقاومتی بوده است .

فرماندار اسدآباد با اشاره به اینکه اولویت بنده در راستای حوزه اقتصاد مقاومتی ابتدا از هر چه تثبیت مشاغل موجود و سپس ایجاد اشتغال جدید بوده ،خاطر نشان کرد:با این اقدام میزان درآمد و ارزش افزوده مردم شهرستان در مشاغل موجود  ارتقا یافته و کمتر دچار چالش و خسارت خواهند شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: