• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-2097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد:

آتش‌سوزی خوابگاه دانشجویی در اسدآباد جزئی بوده است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان اسدآباد گفت: آتش‌سوزی شب گذشته خوابگاه دانشجویی 5 طبقه دانشکده علوم پزشکی شهرستان جزئی بوده است.

حسین سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: شب گذشته کابین آسانسور خوابگاه به علت اتصالات برق دچار آتش‌سوزیی به مساحت نیم متر شد که با توجه به برخی وسایل و اشیاء پلاستیک سوخته شده دود ناشی از این آتش کل ساختمان را فراگرفته و موجب ترس و واهمه دانشجویان شد.

وی افزود:با توجه به ترس ناشی از این آتش‌سوزی جزئی و دود فراگرفته در داخل ساختمان دانشجویان خوابگاه به خارج از خوابگاه روانه می شوند.

سلیمانی با اشاره به اینکه دو نفر از دانشجویان در داخل آسانسور بوده‌اند که با تماس با آتش‌نشانی بلافاصله بعد از دقایقی نسبت به خارج کردن این دو دانشجو اقدام لازم انجام گرفت، گفت: یکی از دانشجویان تنها دچار سوختگی سطحی دست شده و با درمان سرپایی از بیمارستان مرخص و دیگری نیز به علت استنشاق دود دچار تنگی نفس و نیز شوک شده بود که پس از دوساعت وی نیز از بیمارستان مرخص شد.

وی اضافه کرد: فضای مجازی این حادثه را بسیار بزرگ نمایی کرده بود که جهت تنویر افکار عمومی لازم دانستیم توسط این خبرگزاری ماجرا را تببین کنیم.

سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر این خوابگاه به صورت روال گذشته در حال خدمات‌دهی به دانشجویان این دانشکده بوده و خوشبختانه هیچ آسیب جانی  و یا خسارتی به خوابگاه وارد نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: