• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-693-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر علوم:

بزگداشت مفاخر دين يك سرمايه‌گذاری بزرگ فرهنگی است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه شناساندن  الگوهای موفق و خوب موجب ایجاد مسیر روشن حرکت در جامعه است، گفت: شناساندن و معرفی آیت الله آقانجفی از مفاخر همدانی به ویژه برای نسل جوان منجر به ایجاد تربیت درست مبتنی بر آموزه‌های اسلامی است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر منصور غلامی پنجشن به 7 دی در کنگره بزرگداشت آیت‌الله آقانجفی همدانی د ر همدان، اظهار کرد: از همه دستاندرکارانی که در برگزاری این نکوداشت در طول مدت زمان طولانی زحمت کشیدند قدردانی و تشکر می‌کنم.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری بزگداشت مفاخر دين را يك سرمايه‌گذاری بزرگ فرهنگی دانست و خواستار تداوم اين مهم شد.

وی افزود: از اساتید و محققانی که با ارائه مقالات علمی جامعه را در شناخت بیشتر این عالم بزرگ که کمتر شناخته شده بودند، یاری کردند کمال قدردانی را داریم و امیدواریم کار علمی و پژوهش در خصوص این عارفان بزرگ که البته کار سختی است، ادامه‌دار باشد.

وی با بیان اینکه اولیای الهی علم‌الهدی و مصابیح الدجی هستند  خاطرنشان کرد: اولیاء و انبیاء الهی حکم مسیر روشنی را برای نسل جوان دارند.

غلامی تصریح کرد: برگزاری چنین نکوداشت‌هایی یک سرمایه‌گذاری فرهنگی است که امیدوارم در سال های آینده در بزرگداشت بزرگان دینی در همدان موجب هدایت نسل جوان امروز کشور باشیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: