• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده همدان:

جایگاه داران زیاده خواه نیستند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه داران کشور زیاده خواه نیستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته در نشست هم اندیشی جایگاه داران سراسر کشور در همدان برای بررسی راهکارهای برون رفت از مشکلات چرخه توزیع سوخت، با گرامیداشت حماسه 9 دی و با بیان اینکه جایگاه داران حامی دولت هستند و باید به حق خود برسند، اظهار کرد: نمایندگان همراه جایگاه داران بوده و نمی گذارند حقشان تضییع شود.

وی افزود: در صحبت های انجام شده با وزیر و مسئولان مربوطه گفته شد که جایگاه داران کشور زیاده خواه نیستند و در یک کلام باید به حق مسلم دست یابند.

خجسته با اشاره به خواسته جایگاه داران برای شرکت در تصمیم گیری های مربوط به این صنف تصریح کرد: تصمیم گیری ها باید با مشارکت جایگاه داران انجام گیرد و نقطه نظرات تخصصی توسط شما جمع بندی شده تا با کمک این نکات تصمیمات بهتری گرفته شود.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی حامی مردم هستند، اضافه کرد: در عین حال که وزرا در مجلس انتخاب می شوند از آنها می خواهیم عدالت را رعایت کنند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت با اشاره به خواسته منطقی جایگاه داران و اتتقاد از واسطه گری ها در این عرصه گفت: این موارد برای ما قابل قبول نیست و همانطور که نمی گذاریم حق دولت تضییع شود، اجازه نمی دهیم حق موکلانمان نادیده گرفته شود.

وی اظهار کرد: طبق چهارچوب مشخص شده باید حقوق دولت و جایگاه داران رعایت شود و اگر چنانچه کسی بخواهد از آن عدول کرده و به نحو دیگر از موضع قدرت برخورد کند دیگر حمایت نمی کنیم اما اگر ببینیم حق جایگاه داران ضایع می شود به طور قطع به وزیر تذکر می دهیم.

خجسته با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم در سطح کشور حرف شما جایگاه داران را در مجلس مطرح می کنیم و زبان شما هستیم، اذعان کرد: درصورتی که حقی از صنف جایگاه داران تضییع شود با مسئولان مربوطه برخورد می کنیم به طوریکه نه تنها حق صنف جایگاه داران بلکه حق کلیه اصناف باید رعایت و عملی شود.

وی با اشاره به اینکه وزیر نفت، وزیر مقتدر دولت است، بیان کرد: معاونان و تصمیم گیرنده های پائین دست خوب عمل نمی کنند و امیدوارم با تذکری که داده شد جایگاه داران به حق خود برسند.

وی با بیان اینکه باید برای جلوگیری از به وجود آمدن چالش از فکر جایگاه داران استفاده کنیم، گفت: اینکه جایگاه داران از دولت حمایت کرده و در کنار آن خواسته های خود را مطرح می کنند کار بسیار خوبی است.

نماینده همدان در مجلس با اشاره به وقوع زلزله در تهران و نقش مهم جایگاه داران در حفظ نظم، گفت: تصمیمات شما را به معاونت تخصصی اعلام می کنیم و به آنها می گوییم آنها چیزی جز حق خود را نمی خواهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: