• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه همدان درخواست کرد:

مردم کمک کنند تا از مشکلات گذر کنیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به وقوع اتفاقات اخیر در کشور اظهار کرد: از مردم می‌خواهیم کمک کنند تا از مشکلات گذر کرده و به آینده روشن برسیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی امروز در تجمع 9 دی مردم همدان در میدان امامزاده عبدالله(ع)، با تأکید بر اینکه هر حادثه‌ای که در کشور ما رخ دهد کارگردان آن آمریکا و استکبار جهانی است، خاطرنشان کرد: هنگامی‌که فتنه 88 رخ داد آمریکایی‌ها در اتاق‌های جنگ خود برای فروپاشی نظام برنامه‌ریزی می‌کردند و در فکر تغییر روند نظام جمهوری اسلامی ایران با ایجاد انقلاب مخملی بودند.

فرمانده سپاه همدان با اشاره به اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» را نباید فراموش کرد، یادآور شد: آمریکایی‌ها دست و پنجه نرم کرده‌اند که این پیروزی را از ما گرفته و وحدت ما را از هم جدا کنند. پشت صحنه حادثه‌هایی که چند روزیست در کشور رخ می‌دهد فقط آمریکایی‌ها هستند و چند نفر غافل را گول زده، ابزار اهداف خود می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند، اظهار کرد: تغییر ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران و ایجاد استحاله در آن راهبردهای آمریکایی‌هاست که ما با بصیرت آن را نافرجام خواهیم گذاشت.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها برای تغییر نظام ما از هر ابزاری استفاده کرده و شبکه‌های خارجی را وادار به ایستادگی در مقابل ما می‌کنند، گفت: قبول داریم مشکلاتی در جامعه ما از جمله معیشتی و اقتصاد وجود دارد اما اغتشاش در خیابان‌ها و اعتراض کار درستی نیست بنابراین از دولتمردان می‌خواهیم به جد پیگیر مسائل شده و مشکلات مردم را رفع کنند و از مردم نیز می‌خواهیم کمک کنند تا از مشکلات گذر کرده و به آینده روشن برسیم و زمینه را برای فرج امام زمان(عج) فراهم کنیم.

فرمانده سپاه همدان با بیان اینکه 9 دی‌ماه تجلی قدرت خدا و یوم‌الله است و در این روز مردم با حضور خود در راهپیمایی علیه منافقان یکبار دیگر با رهبر خود بیعت کردند، ضمن تشکر از حضور پررنگ مردم در این تجمع، اظهار کرد: همدان شهر شهیدان، یاران حسین‌بن‌علی(ع) و لشکر انصارالحسین، شهر مردان بزرگ و بی‌ادعاست.

وی با اشاره به اینکه امروز یکبار دیگر دور هم جمع شده‌ایم تا از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم، اضافه کرد: مردم غیرتمند و ولایت‌مدار همدان در تمام صحنه‌ها به صورت یکپارچه در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی حاضر شده و از رهبر این مملکت پشتیبانی کرده‌اند.

مجیدی با تأکید بر اینکه انتظار این نظام از مردم همین است، خاطرنشان کرد: همیشه باید لحظه‌شماری کنیم و هر زمان که انقلاب به حضور ما نیاز داشت، به‌موقع و به‌جا عمل کنیم.

وی راهپیمایی در روز 9 دی‌ماه را یک تکلیف الهی دانست و خطاب به مردم اظهار کرد: بدانید حضور شما در این روز یعنی دفاع از نماینده ولی‌فقیه، شهدای اسلام و رهبر انقلاب اسلامی بنابرین ما همین جا اعلام می‌داریم که علیه فتنه‌ها ایستادگی می‌کنیم.

فرمانده سپاه همدان با تأکید بر اینکه در روز 9 دی سال 88 یکبار دیگر انقلاب اسلامی را مشاهده کردیم، افزود: در این روز بصیرت، مردم به پای ولایت و دینشان ایستادند و با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب توانستیم فتنه‌گران که صحنه را غبارآلود کرده بودند را نابود کنیم.

وی با اشاره به اینکه 6 ماه پیش از اجرای انتخابات آمریکایی‌ها اعلام کردند که تنها راه جدا کردن مردم از انقلاب بستر انتخابات است، ادامه داد: مردم ولایت‌مدار با هوشیاری متوجه این موضوع شده و به پای ایمانشان ایستادگی کردند بنابرین اکنون باید این حماسه عظیم را به نسل جوان یادآوری کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: