• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1492-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان:

اشد مجازات در انتظار اخلالگران امنیت عمومی جامعه است

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با تأکید بر اینکه مقوله امنیت شوخی‌بردار نیست، تأکید کرد: با اخلالگران امنیت عمومی جامعه به شدت برخورد خواهد شد .

سعید گلستانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه شماری از افراد ترغیب‌شده توسط گروه‌های معاند نظام در جریان اغتشاش در میدان آرامگاه بوعلی همدان دستگیر شده‌اند، افزود: این اغتشاش‌گران، علیه نظام و مسئولان ارشد شعار دادند، به اموال عمومی آسیب زدند، شیشه واحدهای تجاری را شکستند که هر یک جرائم خاص خود را دارد و به طور دقیق اجرا خواهد شد .

وی ادامه داد: بر هم زنندگان امنیت عمومی جامعه مفسد فی‌الارض هستند که جرم آنها اعدام خواهد بود و هیچ اغماضی نسبت به چنین افرادی نخواهیم داشت .

گلستانی اظهار کرد: مردم خود را از گروه‌های معاند نظام که اقدامات خرابکارانه داشته و قصد برهم زدن امنیت عمومی جامعه را دارند، جدا کنند چرا که مجازات سنگینی در انتظار این افراد است .

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با اشاره به موفقیت‌های کشور در سرکوب داعش و عوامل فتنه 88 و منافقان، تصریح کرد: این افراد برای دامن زدن به اغتشاشات و تخریب اموال عمومی سوار بر موج اعتراضی مردم نسبت به وضعیت اقتصادی شدند و اقداماتی علیه امنیت ملی کشور انجام داده‌اند .

وی گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی باید اعتراضات قانونی مردم را به شکل قانونی ساماندهی و پس از اخذ مجوز از فرمانداری تجمعاتی را شکل دهند به طوریکه مسئولیت تجمع را شخص و یا گروه خاصی بر عهده گیرد در غیر این‌صورت تجمع غیرقانونی بوده و برخورد شدید پلیس را در پی خواهد داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: