• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1592-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

۳ تن در حوادث شامگاه یکشنبه تویسرکان کشته شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با بیان اینکه شامگاه گذشته (یکشنبه) عده‌ای تلاش کردند حضور مردم در خیابان‌ها به خشونت کشیده شود، اظهار کرد: متأسفانه بعد از تخریب یا در حین تخریب اموال عمومی شاهد از دست دادن سه تن از عزیزان در شهرستان تویسرکان بودیم که در جمع مردم حضور داشتند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سیدسعید شاهرخی امشب در اخبار شبانگاهی صداوسیمای مرکز همدان، گفت: بنابر تحریکی که صورت گرفت افرادی تلاش می‌کردند حضور و تقاضای صنفی مردم را به خشونت بکشند، بعضا از این حضور سوءاستفاده و به اموال عمومی تعرض کرده و اموال عمومی و مردم را تخریب کردند و این حضور را به خشونت کشاندند.

وی افزود: خوشبختانه در استان کمترین برخورد فیزیکی را شاهد بودیم اما در برخی نقاط استان که افرادی مشکوک تلاش می‌کردند حضور مردم به خشونت کشیده شود، متأسفانه بعد از تخریب یا در حین تخریب اموال عمومی شاهد از دست دادن سه تن از عزیزانمان در شهرستان تویسرکان بودیم که در جمع مردم حضور داشتند.

شاهرخی ادامه داد: براساس اقدامات انتظامی و اطلاعاتی که صورت گرفته عوامل این تحریک‌ها شناسایی شده و تعدادی از افرادی که در صف مردم نفوذ کرده بودند، دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: به طور قطع هیچ‌گاه رودر روی مردم نخواهیم ایستاد اما با افرادی که بخواهند امنیت مردم را به خطربیندازند و به مال و جان و ناموس مردم تعرض کنند به طور حتم و یقین به شدیدترین وجه برخورد خواهیم کرد.

معاون سیاسی استاندار همدان اعلام کرد: در آینده گزارش تکمیلی را ارائه خواهیم کرد و مسلما کسی که دست به اغتشاش می‌زند هیچ ارتباطی با مردم عزیز و ولایتمدار ما و مردمی که انقلاب را در عرصه‌های مختلف حفظ کردند و طی سال‌های مختلف از عرصه‌های سخت عبورش دادند، ندارند.

وی همچنین یادآور شد: به هیچ‌وجه در این وقایع سرقت بانک نداشتیم اما متاسفانه آن تعداد معدود تلاش کردند اموال عمومی را تخریب کنند و در برخی جاها توانسته‌اند تخریب‌هایی انجام دهند اما به صورت بازدارنده بدون اینکه ما شرایطی را پیش بیاوریم که جان مردم به خطر بیفتد، ممانعت کرده‌ایم و به طور قطع هم اگر مردم این توصیه ما را جدی بگیرند و در تجمعات غیرقانونی حتی برای تماشا نیایند، می‌بینند که تعداد این افراد بسیار محدود بوده و جان مردم را تهدید می‌کنند.

شاهرخی در ادامه خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید از بدو شکل‌گیری مهمترین موضوعش در داخل کشور همگرایی به منظور ایجاد شغل و توجه به معیشت مردم به ویژه جوانان عزیز بوده است.

وی در پایان اظهار کرد: اقدامات خوبی انجام شده که در این مجال نمی‌گنجد توضیح دهم به طوریکه هم مشاغل جدیدی ایجاد شده و هم مشاغل قبلی احیا و نگهداری شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: