• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-4797-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

عوامل اصلي اغتشاشات ملایر شناسايي و دستگير شده‌اند

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير گفت: بسياري از عوامل اصلي و سرکردگان اغتشاشات شناسايي و توسط نيروي انتظامي دستگير و تحويل مراجع قضايي شده‌اند .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظيم رضايي در جلسه هماهنگي برگزاري نه به اغتشاشات اخير در ملایر، با بیان اینکه متأسفانه اين روزها در برخي شهرهاي کشور شاهد آشوب‌ها و اغتشاشاتي بوديم که باعث شد دل مردم ايران به درآيد، اظهار کرد: اين اغتشاشات و مشکلات همراه آن در برابر عظمت مردم ايران بسيار کوچک هستند و با حضور نيروهاي مردمي، وحدت ملي، هوشياري عمومي و رهنمودهاي مقام معظم رهبري و فرمايشات رياست جمهور، به‌خوبي مديريت و خنثي شد .

وی با بیان اینکه گرچه اين اغتشاشات کور بود اما دست فرصت‌طلبان، بيگانگان و دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي به‌ خوبي در آن قابل ‌مشاهده بود، اضافه کرد: مطالباتي که مردم مطرح کرده و مي‌کنند، بخشي از آن‌ها مطالبات عمومي و به‌حق است همچنین ضعف‌هايي در کشور وجود دارد که مربوط به يک جريان يا دولت خاص نبوده است .

فرماندار ملایر با بیان اینکه يکي از اشکالات جامعه ما اين است که به‌جاي پذيرش و رفع مشکل، آن را ناديده مي‌گيريم و اين کار چشم فروبستن بر حقيقت است، افزود: رئيس جمهور نيز با پذيرش درخواست‌هاي به‌حق مردم معتقد بود وضعيت اقتصاد ما از متوسط جهاني بالاتر است .

رضایی با تأکید بر اینکه این حق مردم است که مطالباتشان را از راه درست و قانوني پيگيري کنند، افزود: اينکه مردم دچار مشکلات معيشتي هستند و مطالباتي در حوزه اقتصاد، اشتغال، طرح آزادانه ديدگاه‌هاي سياسي و اجتماعي دارند بر کسي پوشيده نيست و دولت پذيراي ديدگاه‌ها و انتقادات مطروحه در تمامي اين حوزه‌ها و ساير حوزه‌هاي سياسي و اجتماعي بوده و هست .

وي تأکيد کرد: حفظ منافع و مصالح ملي، تماميت ارضي کشور و حفظ نظام اسلامي و دستاوردهاي آن اولويت تمامي مردم و دلسوزان و علاقمندان نظام است که مقابله با هرگونه تهديد نسبت به آن‌ها همگان را برمي‌انگيزد .

فرماندار ملایر گفت: تمام مردم، ولي‌‌نعمتان ما هستند، حتي اين جواناني که اين روزها در دام دشمن گرفتار آمدند و به کف خيابان‌ها کشيده شدند، فرزندان اين مرز و بوم، انقلاب اسلامي و برآمده از خانواده‌هايي شريف هستند که بر خلاف تمام مماشات و تساهل نظام و دستگاه‌هاي انتظامي در پيروي از دشمنان و قانون‌شکني ممارست کرده و در دام مطامع اجانب افتادند .

وی با بیان اینکه بسياري از عوامل اصلي و سرکردگان اغتشاشات شناسايي و توسط نيروي انتظامي دستگير و تحويل مراجع قضايي شده‌اند، ادامه داد: در بين دستگيرشدگان شاهد حضور افرادي بوديم که از خارج شهرستان و به‌قصد اغتشاش به ملاير آمده بودند که بيانگر لزوم دقت و توجه بيشتر مردم و مسئولان به اين‌گونه تحرکات است .

وي با تقدير از پرسنل نيروي انتظامي، سپاه، گروه رزمي مهندسي 43 امام علي(ع)، بسيج و نيروهاي مردمي، بیان کرد: در بحث امنيت شهرستان، هيچ حرکتي که باعث بر هم خوردن اين امنيت شود را نمي‌پذيريم و به ‌شدت با آن برخورد مي‌‌کنيم و با کسي تعارف نداريم .

فرماندار ملاير با اشاره به فراخوان هفته گذشته در ملاير براي تجمع درباره گراني، گفت: دولت و بنده به‌عنوان نماينده عالي دولت در شهرستان پذيراي انتقادات سازنده هستيم اما نبايد خودمان بهانه به دست دشمنان اين نظام بدهيم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: