• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-3790-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

موج بارشی نسبتا ضعیفی وارد آسمان استان می‌شود

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه آسمان استان صاف تا قسمتی ابری است، گفت: تا پایان هفته جو نسبتا پایدار و آفتابی بر آسمان استان حاکم خواهد بود.

نادر پیرتاج‌همدانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه دمای فعلی همدان 4 درجه سانتیگراد بالای صفر است، افزود: از فردا - پنجشنبه 14 دی- دمای هوای استان به تدریج 2 تا 3 درجه افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه شب گذشته بارش‌ها در همدان به صورت پراکنده رخ داد و در اسدآباد میزان این بارش‌ها به 4 میلیمتر رسید، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال زراعی تا کنون 35 میلیمتر بارش در همدان به ثبت رسیده است که نسبت به آمار بلندمدت 65 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

پیرتاج‌همدانی با تأکید بر اینکه امسال سال بدون بارشی برای استان همدان بوده است، گفت: در سایر شهرستان‌ها نیز بین 50 تا 75 درصد کاهش بارندگی وجود دارد.

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان یادآور شد: در 24 ساعت گذشته قهاوند با 10 درجه سانتیگراد بالای صفر گرم‌ترین و گل‌تپه با منفی 7 درجه سانتیگراد زیرصفر سردترین نقطه استان بوده است.

وی یادآور شد: از اواخر روز جمعه موج بارشی نسبتا ضعیفی وارد آسمان استان خواهد شد که این موج تا روز یکشنبه دراستان حاکم خواهد بود که در برخی مناطق بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: