• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-5697-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

مه گردنه اسدآباد را فراگرفت

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان اسدآباد گفت: مه‌گرفتگی در گردنه اسدآباد موجب کاهش دید رانندگان شده است.

ساسان رستمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، بیان کرد: با توجه به وجود پدیده مه، رانندگانی که قصد عبور از گردنه اسدآباد را دارند با احتیاط کامل و توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی حرکت کرده و فاصله خود را با دیگر خودروها در این شرایط رعایت کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه طرح زمستانه از 15 آذرماه با بارش نخستین برف در گردنه شهرستان آغاز شده و تا 15 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: 21 نفر در راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان فعالیت دارند که با آغاز طرح زمستانه تعداد همکاران و نیروها به 60 نفر در 4 اکیپ افزایش یافته است.

رستمی تعداد راهداری‌های سطح شهرستان اسدآباد را 4 راهداری برشمرد و اضافه کرد: این راهداری‌ها در گردنه اسدآباد، مرکز اداره، کلیایی و چهاردولی قرار گرفته‌اند.

وی اظهار کرد: با آغاز طرح زمستانه راهدارخانه‌های شهرستان به حالت آماده‌باش کامل درآمده و نیروها در این راهدارخانه‌ها مستقر شده‌اند.

رستمی یادآور شد: در حال حاضر راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان در راستای طرح زمستانه دارای 35 دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین و نیمه‌سنگین است که از این تعداد، 5 دستگاه به صورت استیجاری بوده و برای روستاهای مناطق کلیایی و چهاردولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: