• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2194-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

تا اواخر هفته‎جاری انجام می‌شود؛

آغاز رسمی تبلیغات ملی و بین‌المللی «همدان 2018»

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با بیان اینکه طراحی لوگوی «همدان 2018» به یکی از برترین طراحان کشور سفارش داده شده است، گفت: تا اواخر هفته این لوگو تحویل میراث فرهنگی خواهد شد و تبلیغات ملی و بین‌المللی به طور رسمی آغاز می‌شود .

علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه بیش از 20 رویداد درون‌استانی، ملی و بین‌المللی برای رویداد «همدان 2018» تعریف کرده‌ایم، افزود: با همکاری برخی از دستگاه‌های استان کمیته هماهنگی رویدادهای «همدان 2018» تشکیل شده و آخرین ایده‌های نهایی را بررسی و مصوب خواهیم کرد .

وی با بیان اینکه تقریبا همه دستگاه‌های استانی درگیر رویداد «همدان 2018» هستند به طوریکه تقسیم وظایف لازم برای هر دستگاه تهیه شده و به آنها ابلاغ شده است، اظهار کرد: به فراخور نیاز سعی در درگیر کردن دستگاه‌های مختلف استان و بخش خصوصی داشته‌ایم چرا که «همدان 2018» یک رویداد بین‌المللی و بسیار تأثیرگذار برای معرفی شهر همدان محسوب می‌شود .

خاکسار ادامه داد: ستاد ملی در این زمینه با ریاست معاون گردشگری سازمان، معاون عمرانی استاندار، نماینده وزارت خارجه، نماینده سازمان ورزش و جوانان و نماینده وزارت ارشاد تشکیل شده و برنامه‌های تدوین رویداد «همدان 2018» در دستور کار قرار گرفته تا مصوبات لازم را اخذ کند .

وی تصریح کرد: شورای سیاست‌گذاری استانی هم با ریاست استاندار و با حضور رؤسای دستگاه‌ها برگزار شده و چارت سازمانی تهیه و به دستگاه‌های مختلف ابلاغ شده است .

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از تشکیل کمیته تبلیغات در استان خبر داد و گفت: این کمیته با ارائه ایده‌ها و طرح‌های مختلف و اثرگذار قرار است همدان را در سطح ملی و بین‌المللی معرفی کند .

وی در پایان به نقش رسانه‌ها در موفقیت رویداد «همدان 2018» اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها با تبلیغات و حضور به‌موقع خود می‌توانند در معرفی این رویداد موثر باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: