• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-7897-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار اسدآباد مطرح کرد

اتصال اسدآباد به شبکه ریلی کشور در انتظار لایحه بودجه 97

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: اتصال اسدآباد به شبکه ریلی کشور در راستای ورود به فاز عملیاتی   در انتظار لایحه بودجه سال آینده است .

حسین افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: ایجاد این شبکه و خط ریلی با توجه به معادن گسترده در اسدآباد برای حمل بار و توسعه و رونق اقتصادی منطقه از نقش موثری برخوردار خواهد بود .

وی با بیان اینکه در بودجه سال گذشته در راستای این طرح تأمین اعتبار صورت نگرفت، ادامه داد: امسال در لایحه بودجه سال 97 مجددا طرح فوق تکرار شده که انتظار است با تصویب و ایجاد ردیف بودجه توسط مجلس، طرح فوق وارد مرحله اجرایی شود .

افشاری اعلام کرد: در حال حاضر طرح توجیهی اتصال خط‌آهن تهران- همدان- سنندج به اراک- ملایر- کرمانشاه از مسیر داشبلاغ- اسدآباد توسط وزارت راه و شهرسازی تهیه شده که برای اخذ مجوز نهایی در اختیار سازمان برنامه‌ریزی قرار گرفته است .

وی اضافه کرد: این طرح توجیهی بعد از در اختیار گذاشتن سازمان برنامه بودجه کشور، توسط این سازمان تأیید شد و برای ایجاد ردیف اعتباری در پیوست قانون بودجه در اختیار مجلس است .

فرماندار اسدآباد در پایان اظهار کرد: در صورت تأیید، تصویب و ایجاد ردیف بودجه توسط مجلس در راستای طرح فوق، فاز اجرایی طرح آغاز شده و کلید خواهد خورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: