• یکشنبه ۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-193-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی همدان اعلام کرد

افزایش 17 درصدی عقد قرارداد مرکز طب‌کار جهاددانشگاهی همدان

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان از افزایش 17 درصدی عقد قرارداد مرکز طب‌کار این نهاد در سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

علی کلانترنیا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به افزایش 17 درصدی عقد قرارداد مرکز طب‌کار جهاددانشگاهی اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون مرکز طب‌کار جهاددانشگاهی همدان موفق به عقد 61 قرارداد با سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات از جمله شرکت سحر، بتن بریس، شرکت توزیع برق استان همدان و ... شده است .

وی با بیان اینکه برای 3631 نفر در قالب قراردادهای منعقد شده معاینات شغلی انجام شده است،  افزود: ارتقاء زیرساخت‌ها و کیفیت خدمات مرکز خدمات تخصصی طب‌کار جهاددانشگاهی همدان موجب رضایتمندی مراجعان و افزایش حجم قراردادها و تعداد مراجعان شده است .

کلانترنیا تصریح کرد: تعداد مراجعات مرکز در بخش رانندگان از ابتدای سالجاری تا کنون 5071 نفر بوده و در بخش بیمه‌شدگان 1402 نفر و معاینات متفرقه 406   نفر بوده است .

وی به اقدامات توسعه‌ای در این مرکز در سالجاری اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال اقدامات ساختاری اعم از افزایش فضای فیزیکی و متمرکز کردن فعالیت‌های مرکز در یک ساختمان و حرکت به سمت استانداردهای فضای فیزیکی، تبدیل مجوز فعالیت از نوبت عصر به مجوز فعالیت در نوبت صبح و عصر، تجهیز مرکز به سامانه پیامکی خدمات مراجعان، افزایش کیفیت اطلاع‌رسانی به مراجعان، خرید و نوسازی تجهیزات و افزایش امکانات رفاهی در مرکز و بازنگری در چارت نیروی تخصصی مرکز از جمله فعالیت‌های انجام شده در سالجاری بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: