• سه شنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-293-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

بیمارستان‌های فرسوده همدان را بشناسید

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به وضعیت بیمارستان‌های همدان، گفت: دو بیمارستان در همدان به‌طور کامل فرسوده شده و نیاز به تخریب و بازسازی دارند.

دکتر حبیب‌الله موسوی بهار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، تصریح کرد: بیمارستان فاطمیه از جمله بیمارستان‌های همدان است که باید هرچه زودتر تخریب و بازسازی شود.

وی ادامه داد: برای ساخت بیمارستان 200 تختخوابی زنان و زایمان در محل بیمازرستان فاطمیه حداقل به 50 میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم.

وی در ادامه با تأکید براینکه بیمارستان سینا یکی دیگر از بیمارستانهای فرسوده همدان است، گفت: این بیمارستان نیز نیاز به بازسازی و تخریب دارد که برای ساخت یک بیمارستان 350 تختخوابی در این محل به 100 میلیارد اعتبار نیازمندیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: سایر بیمارستان‌های همدان همچون بیمارستان بعثت، اکباتان و... همگی یا نوساز بوده و یا بازسازی آنها انجام گرفته است.

موسوی بهار با تأکید بر اینکه بارها به نمایندگان و وزیر تخریب و بازسازی دو بیمارستان فاطمیه و سینا را تأکید کرده‌ام، افزود: امیدواریم دولت برای تخریب وبازسازی این دو بیمارستان اعتبارات لازم را در اختیار ما بگذارد.

وی در پایان از احداث بخش "زایمان در آب" بیمارستان فاطمیه خبر داد و خاطرنشان کرد:  بنایی 5 هزار متری در 4 طبقه در بیمارستان فاطمیه در حال احداث است که در صورت تکمیل بخش "زایمان در آب" نیز در این بیمارستان راه‌اندازی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: