• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-2797-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده ملایر اعلام کرد

پرداخت 5 میلیارد ریال اعتبار ویژه به شهرداری‌های ملایر

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از پرداخت پنج میلیارد ریال اعتبار ویژه به شهرداری‌های شهرستان ملایر خبر داد .

محمد کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اعلام کرد: پس از نشست نمایندگان ملایر با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها که با حضور شهرداران شهرستان ملایر برگزار شد، مبلغ پنج میلیارد ریال به عنوان ردیف اعتباری ویژه برای کمک به خدمات‌ و پروژه‌های شهری تخصیص یافت و پرداخت شد .

وی افزود: این اقدام در ادامه پیگیری‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته با هدف جلب حمایت‌های ویژه دولت از حوزه فعالیت‌های توسعه‌محور شهرستان ملایر در نواحی و مناطق مختلف صورت گرفت .

کاظمی خاطرنشان کرد: میزان قیر وعده داده شده در جلسه مذکور به همراه ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌های ملایر نیز به محض تأمین به شهرداری‌ها تحویل خواهد شد .

وی ادامه داد: پس از دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با رفع مشکلات مربوط به وضعیت آنتن‌دهی تلفن همراه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل در تمامی مناطق شهرستان تا اردیبهشت‌ماه سال آینده تصمیمات لازم اتخاذ شد .

نماینده مردم ملایر در خانه ملت خاطرنشان کرد: در این ملاقات، نصب دکل BTS اپراتور همراه اول در مناطق دارای مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در شهرستان ملایر و بهبود کیفیت آنتن‌دهی تلفن همراه اپراتورهای ایرانسل و رایتل در مناطق روستایی مطرح شد .

وی با بیان اینکه  بنا به اظهار آذری‌جهرمی، این نیازها تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده مرتفع خواهد شد، گفت: همچنین استقرار نمایندگی امور مشترکین اپراتورهای ایرانسل و رایتل و بهبود کمی و کیفی خدمات اینترنت در مناطق روستایی در کنار ضرورت رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان مخابرات ملایر و اجرای طرح پلاک‌کوبی کدپستی در شهرستان مطرح و دستورات لازم توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شد .

کاظمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه توجه به ظرفیت‌های منطقه‌ای در توسعه، امری ضروری و مهم است، گفت: ظرفیت مبل و منبت جوکار، مزیت رقابتی قابل اتکایی در مسیر توسعه و پیشرفت این منطقه است . در زمینه صنایع تبدیلی و وابسته، ضعف جدی وجود دارد و باید فناوری‌های نوین در عرصه‌های مختلف به‌کار گرفته شود .

وی با بیان اینکه رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار نیازمند ورود بخش خصوصی و رونق بازار کسب و کار است، اظهار کرد: وحدت و همدلی امروز نمایندگان و مسئولان شهرستان بستر سرعت گرفتن خدمات را فراهم آورده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: