• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-2897-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اسدآباد مطرح کرد

بارش برف در گرنه اسدآباد/ تردد در گردنه روان است

مدیر اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان اسدآباد از عادی و روان بودن تردد در گردنه این شهرستان خبر داد.

ساسان رستمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: از ساعت 7 صبح بارش برف در گردنه اسدآباد آغاز شده و تا کنون چند گره ترافیکی در گردنه ایجاد شد که این امر مرتفع و در حال حاضر تردد  در این محور روان و عادی است.

وی با بیان اینکه بارش برف تا فردا ادامه خواهد داشت، از رانندگان درخواست کرد برای عبور و مرور از محور گردنه شهرستان اسدآباد با توجه به امکان شدت گرفتن بارش‌ها، ضمن به همراه داشتن زنجیرچرخ  با سرعت مطمئنه حرکت کرده و به دور از هر گونه عجله و شتاب و با رعایت نکات و اصول راهنمایی و رانندگی در این محور تردد کنند.

رستمی در ادامه با بیان اینکه طرح زمستانه از 15 آذرماه با بارش نخستین برف در گردنه شهرستان آغاز شده و تا 15 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: 21 نفر در راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان فعالیت دارند که با آغاز طرح زمستانه تعداد همکاران و نیروها به 60 نفر در 4 اکیپ افزایش یافته است.

وی تعداد راهداری‌های سطح شهرستان اسدآباد را 4 راهداری برشمرد و اضافه کرد: این راهداری‌ها در گردنه اسدآباد، مرکز اداره، کلیایی و چهاردولی قرار گرفته‌اند.

رستمی اضافه کرد: با آغاز طرح زمستانه راهدارخانه‌های شهرستان به حالت آماده‌باش کامل درآمده و نیروها در این راهدارخانه‌ها مستقر شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: