• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2391-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عذرخواهی معاون اعتباری بانک سینا بابت تعویق پرداخت تسهیلات

معاون اعتباری بانک سینا در کل کشور با اشاره به تعویق در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان همدان گفت: بانک سینا بانکی خصوصی و کوچک است، بابت تعویق پرداخت تسهیلات عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، غلام‌عباس نعمت‌الهی شنبه 7 بهمن در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، اظهار کرد: علت تعویق در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در بانک سینا کار نکردن در این حوزه بوده که از این بابت از استاندار همدان معذرت می‌خواهم و پیگیر پرداخت تسهیلات خواهم بود.

وی با اشاره به طرح مجتمع بین‌راهی اسدآباد که برای دریافت تسهیلات 250 میلیون وثیقه کم داشت، خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذار این طرح یک میلیارد تومان وام می‌خواهد که برای این میزان 250 میلیون کسر وثیقه دارد، در این مورد به ازای 250 میلیون وثیقه، سفته و چک معتبر از ایشان پذیرفته می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان نیز در ادامه با بیان اینکه در بخش کشاورزی 31 مورد طرح به میزان 22 میلیارد تومان تسهیلات در بانک سینا درنظر گرفته شده است، گفت: در این بخش 6 مورد عقد قرارداد قطعی، 15 مورد در حال تصویب و 8 مورد نیز در دست بررسی قرار دارد.

منصور رضوانی‌جلال خاطرنشان کرد: اگر همین روند پیش رود تا دو هفته آینده 22 میلیارد تسهیلات بخش کشاورزی همگی جذب خواهند شد.

وی یادآور شد: سازمان جهادکشاورزی آمادگی لازم برای ارتقاء طرح به منظور دریافت تسهیلات را دارد که در صورت موافقت ارتقاء خواهد داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان نیز در ادامه با بیان اینکه طرح‌های صنایع دستی میانگین 100 میلیون تومان درخواست تسهیلات دارند، گفت: از آقای نعمت‌الهی خواستارم که سرعت بررسی این تسهیلات ارتقاء یابد.

مالمیر ادامه داد: در مواردی که طرح‌های تسهیلات را اداره کل میراث فرهنگی باید تایید کند رفت و برگشت طرح ها زمان زیادی را می‌طلبد که امیدواریم با ایجاد یک شرکت مشاوری زمان وقت کشی کاهش پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: