• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1594-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

در پی تجمع اعتراض‌آمیز کارکنان بومی غارعلیصدر نسبت به مشکلات شغلی؛

مدیر روابط عمومی شرکت سیاحتی علیصدر: تجمع کارکنان غارعلیصدر غیرمنطقی و بیجاست

جمعی از کارکنان بومی غارعلیصدر با تجمعی اعتراض‌آمیز خواستار رسیدگی به مشکلات شغلی خود شده و اظهار کرده‌اند میراث فرهنگی استان همدان غار را به حال خود رها کرده است.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت سیاحتی علیصدر در پاسخ به این تجمع به خبرنگار ایسنا گفت: تجمع جمعی از کارکنان بومی غارعلیصدر منطقی نبوده و بیجاست. این افراد توقع بیش از اندازه‌ای از شرکت سیاحتی علیصدر دارند.

وی تصریح کرد: از آنجایی‌که امکان بهره‌برداری از فضاهای سیاحتی و گردشگری بین 4 تا 6 ماه است بنابراین طبق قانون کار کارکنان این مکان‌ها 4 تا 6 ماه مشغول به فعالیت هستند اما با آمدن یاری، مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر این مدت به 9 ماه افزایش یافت چرا که اعتقاد دارد این افراد به سختی کار می‌کنند و باید درآمد بیشتری داشته باشند.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت سیاحتی علیصدر با اشاره به اینکه این افراد 4 درصد سختی کار دریافت می‌کنند، یادآور شد: در این 3 ماهی که فعالیت ندارند، تنها بیمه آنها واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کارکنان مراکز سیاحتی به علت سختی کاری که دارند، 20 ساله بازنشست می‌شوند، تصریح کرد: این افراد در 6 ماهه اول اضافه‌کار دریافت می‌کنند به طوریکه بیشتر از همه محل‌های بهره‌برداری اضافه‌کاری‌شان می‌شود.

امامی اظهار کرد: در این 3 ماه زمستان که هیچ‌گونه درآمدزایی از غار نمی‌شود، کارکنانش می‌خواهند سرکار آمده و حقوق دریافت کنند، در حالیکه این کار نشدنی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: