• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-492-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری همدان:

رسانه‌های موثر و فعالی در سطح استان همدان داریم

مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری همدان گفت: خوشبختانه رسانه‌های موثر، فعال و اثرگذاری در استان داریم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، احسان شهابی دوشنبه 9 بهمن در آئین تودیع خود، با بیان اینکه عرصه اطلاع‌رسانی در ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه بسیار خطیر و اثرگذار است، افزود: در یک نظام مردم‌سالار دینی زندگی می‌کنیم که مردم به نظام و دولت خود اعتماد دارند بنابراین همه مکلفیم پاسخ این اعتماد را به مردم اطلاع‌رسانی کنیم.

وی ادامه داد: در طول مدتی که در استانداری بودم، تلاش کردم نتیجه عملکرد دولت در سطح استان را با توجه به اقدامات خوب و موثر دولت یازدهم و دوازدهم اطلاع‌رسانی کنم.

شهابی خاطرنشان کرد: در فرصت‌هایی که مردم انتظار بیشتری از دولت دارند، همچون دهه فجر و هفته دولت، تلاش شد تا این اطلاع‌رسانی به خوبی به مردم بازگو شود.

وی با اشاره به اینکه در عرصه اطلاع‌رسانی رسانه‌ها قشر تأثیرگذار جامعه هستند، یادآور شد: در استان رسانه‌های موثر و فعالی داریم که خوشبختانه با وجود فضای مجازی سرعت انتشار اخبار ارتقاء یافته است.

مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری همدان ادامه داد: در صورتی‌که زمینه‌های لازم فراهم باشد، این شبکه‌های اجتماعی در تنویر افکارعمومی موثر خواهند بود.

شهابی با اشاره به اینکه این شبکه‌های اجتماعی موجب افزایش سرمایه اجتماعی می‌شود افزود: در کنار این موضوع رسالت مدیران و دستگاه‌های اجرایی نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه از زحمات احسان شهابی، مدیرکل روابط عمومی استانداری، احسان شهابی تقدیر و اسدالله ربانی‌‍مهر به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: