• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-592-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری همدان:

روابط عمومی‌های برخی ادارات استان همدان باید تغییر کنند

مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری همدان با تأکید بر اینکه روابط عمومی از اهمیت ویژه‌ای در یک اداره و دستگاه برخوردار است، گفت: روابط عمومی‌، فقط روابط عمومی مدیرکل اداره نیستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، اسدالله ربانی‌مهر دوشنبه 9 بهمن در آئین معارفه خود، با بیان اینکه به ارتباط موثر با رسانه‌ها اعتقاد ویژه‌‌ای دارم و معتقدم از رهگذر این ظرفیت می‌توان به توسعه رسید، به داشتن برنامه‌های مختلف برای شورای اطلاع‌رسانی، رویداد 2018 همدان و ... اشاره کرد و افزود: این برنامه‌ها به طور قطع با همکاری رسانه‌ها انجام شدنی است.

وی با بیان اینکه نیاز به تغییرات اساسی در روابط عمومی‌های برخی ادارات به شدت احساس می‌شود و نیاز به اصلاح وجود دارد، ادامه داد: متأسفانه نگاه مثبتی به روابط عمومی‌ها در کشور ما بر خلاف سایر کشورها وجود ندارد که این موضوع نیز نیاز به تغییر و اصلاح دارد.

ربانی‌مهر ادامه داد: روابط عمومی باید روابط عمومی کلیه بخش‌ها باشد نه اینکه فقط یک بخش خاص مدیر را اطلاع‌رسانی کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از ارتقاء شمار سازمان‌های مردم‌نهاد از 10 سمن به 107 سمن خبر داد و گفت: خوشبختانه در طول سال‌های اخیر نیز سمن‌سرا در همدان راه‌اندازی شده است.

آمادگی لازم برای همکاری با روابط عمومی استانداری را داریم

رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان همدان نیز تصریح کرد: برای پیشرفت و توسعه استان نیازمند همکاری و تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها هستیم، خانه مطبوعات همدان نیز آمادگی لازم برای همکاری با روابط عمومی استانداری را دارد.

محمدرضا عارف ضمن تقدیر از زحمات شهابی مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری همدان گفت: بنا بر تأکید استاندار ارتباط رسانه‌ها با روابط عمومی‌ها باید بیش از پیش باشد که منشأ این حرکت در روابط عمومی استانداری است بنابراین امیدواریم ربانی مهر، مدیرکل جدید در این مقطع توان بیشتری به کار گیرد تا شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: